Zaloguj
Reklama

ForumPediatryczne.pl patronem medialnym akcji "Świat dziecka"

Autorzy: Medical Media Solutions
Wizyta u pediatry
Fot. ojoimages
Wizyta u pediatry
(0)

27 października w dzienniku Metro ukazał się projekt pt. “Świat dziecka” z ramienia wydawnictwa Medical Media Solutions. Partnerem Publikacji jest Forum Pediatryczne.

Reklama

Świadomość i zachowanie rodziców mają wielki wpływ na rozwój zdrowotny dziecka. Publikacja „Świat dziecka” została poświęcona obszarom, które wymagają szczególnej uwagi i edukacji. Celem Kampanii jest budowanie świadomości zdrowotnej i kształtowania zachowań rodzicielskich, a także pozytywny wpływ na rozwój psychiczny dzieci. Wskazuje, że jakość życia naszych dzieci powinna mieć dla nas duże znaczenie, bo to rodzice w dużym zakresie są w stanie zadecydować o tym, jak będzie kreowała się przyszłość ich dzieci. Na łamach Publikacji znajdziecie artykuły poświęcone tematowi szczepień, samodzielnej nauki jedzenia, ochrony życia najmłodszych a także ich trudny okres dorastania.

Zapraszamy do lektury! Specjalnie dla czytelników portalu publikacja dostępna również w postaci online: http://medicalms.pl/wp-content/uploads/2014/10/Swiat-dziecka.pdf

Reklama
(0)
Komentarze