Zaloguj
Reklama

Książka "Rose" - Holly Webb

Dziecko
Fot. medforum
Dziecko
(5)

Szanowni rodzice. Dzisiaj prezentujemy książkę Holly Webb z wydawnictwa Publicat, która jest przepełniona magią i spodoba się zapewne Waszym dzieciom. Chciałam dodać, że ta propozycja książkowa zainteresuje nie tylko Wasze pociechy, ale i Was samych. Swoimi odczuciami po przeczytaniu chciała podzielić się z nami 11-letnia Zosia.

Reklama

Czytałeś Harrego Pottera? Lubisz opowieści  w których pojawia się magia? Masz ochotę by przeczytać książkę trzymającą w napięciu?

Jeśli tak, to ta książka jest stworzona dla ciebie!

Holly Webb jest autorką bestsellerowych serii książek o zwierzątkach i nie tylko. Ma męża trzech synów i bardzo rozpieszczonego kota.

Główna bohaterka 10-letnia Rose jest sierotą.Znaleziono ją pod pomnikiem w koszu na ryby.W sierocińcu znana jest jako bajko-pisarz.

Rose jest w przeciwieństwie do swoich rówieśniczek dziewczynką która nie ma marzeń. Chciałaby zostać pokojówką. Pewnego dnia do sierocińca Św. Brygidy przychodzi pewna pani. Kim ona jest? Darczyńcą? Nie.. ta pani chce wziąźć 10-letnią dziewczynkę do pracy! I zgadnijce kogo wybrała? Wybrała Rose!

 Dziewczynka trafia do domu pana Fountanina, który jest alchemikiem-magikiem, a dom w którym mieszka jest bardziej magiczny niż on sam! Schody falują, rzeczy sie ruszają a kiedy Rose zaczyna spadać ze schodów to łapie ją SZTUCZNY niedźwiedź. Czy zatem Panicz Freddie (uczeń pana Fountanina) ma racje mówiąc, że Rose ma magiczne zdolności? Dowiedzcie się sami!

Książka niesamowicie wciągająca, napisana prostym językiem oraz przyjemna. Trzyma w napięciu.

Wciągu 2 dni przeczytałam ją dwa razy, a książka ma aż 266 stron! Książka 10+ lat.

Dałabym jej 10 gwiazdek/10.

Gorąco polecam!

Zosia Matuszczyk


Książkę zatem polecamy i dużym i małym dzieciom. Każdy znajdzie coś dla siebie, magiczny świat małej dziewczynki totalnie Was pochłonie! Recenzja Zosi zapewne zaciekawiła Was jeszcze bardziej. Dwa razy przeczytana książka naprawdę świadczy o tym, że warto po nią sięgnąć.

Reklama
(5)
Komentarze