Zaloguj
Reklama

Cesarskie cięcie – powrót do formy

Autorzy: Redakcja, okładka: Wydawnictwo Mamania
Zdjęcie USG
Fot. ojoimages
Zdjęcie USG
(4)

Książka Chrissie Gallagher- Mundy to kompendium wiedzy dla matek, które są po zabiegu cesarskiego cięcia lub wiedzą, że czeka je poród właśnie w takiej formie. Dla każdej kobiety, to czy będzie miała cesarskie cięcie czy też nie podczas porodu jest bardzo istotne. Często kobiety nie mają takiej informacji, gdyż rodzą metodą naturalną i w pewnym momencie okazuje się, że jednak trzeba odstawić na bok siły natury ponieważ lekarze odbiorą poród za pomocą cesarki.

Reklama

Daliśmy książkę do przeczytania pewnej mamie, która jest po cesarskim cięciu i będzie mogła ocenić merytorykę książki w stosunku do siebie samej. Oto co powiedziała nam Magdalena:

" Przyznam, że nie miałam okazji wcześniej tak dokładnie zapoznać się z informacją na temat cięcia cesarskiego. Miałam podstawowe informacje z Internetu na ten temat.

Po lekturze książki moja wiedza została uzupełniona i muszę przyznać, że tak naprawdę dopiero teraz wiem wszystko o cesarskim cięciu. Jestem już po porodzie. Dlatego mogłam przestudiować kolejno wykonywane czynności,  czy wyglądały  w moim przypadku prawidłowo. Co najbardziej mnie ucieszyło, dowiedziałam się jak mogę wrócić do formy po ciąży.

Organizm kobiety zmienia się w 100 % i niestety rozciąga. Fałda skóry na brzuchu jest utrapieniem każdej z nowo upieczonych mam. Zaczęłam czytać lekturę i wiele mi pomogły ćwiczenia, widzę jak powoli zmienia się moje ciało i jak wiele pracy przede mną. Bardzo podoba mi się w książce to, że jest napisana prostym językiem. Uwierzcie, po porodzie jest się zmęczonym długo i prosty przekaz jest jak najbardziej na tak.

Dodatkowo są ilustracje, które pomagają mi wykonywać ćwiczenia. Książka to takie małe kompendium ogromu wiedzy o tym, jak mama może wrócić do formy i czuć się znowu kobietą, bez kompleksów. Polecam ją serdecznie zarówno kobietom po cesarce jak i wszystkim, które przygotowują się do porodu."

                                                            Magdalena, lat 30

    

Redakcja również z Magdaleną dołącza się do zachęcenia do zakupu książki w Wydawnictwie Mamania. O tym jak ważny jest poród w życiu kobiety każda z nas wie. Cięcie cesarskie, mimo, iż wydaje się bardzo prostym zabiegiem, to ma na pewno wpływ na organizm kobiety i nie można do niego podejść lekceważąco. Każda zdobyta wiedza przez nas jest kluczem do sukcesu.  

O tym jak wrócić do formy po cesarce i jak czuć się w pełni mamą oraz atrakcyjną kobietą pisze właśnie Chrissie. Zachęcam wszystkie mamy (aktualne i przyszłe) do zakupu książki, bo naprawdę warto, a wypowiedź Magdaleny jest tego dowodem.

Piśmiennictwo
Reklama
(4)
Komentarze