Zaloguj
Reklama

Być sexy mamą? To nie jest trudne!

Autorzy: Iwona Gałczyńska
Kobieta w ciąży
Fot. Shutterstock
Kobieta w ciąży
(5)

Fajnie być mamą? Ale jeszcze lepiej być piękną, atrakcyjną i seksowną mamą! Wiemy, że ciąża niesie ze sobą wiele zmian w naszym ciele i nie tylko. Dlatego żeby temu zapobiec należy już w ciąży dbać o ciało. Wiadomo że wymaga to trochę poświęceń ale należy się zawziąć i się uda!

Reklama

Codzienne nawilżanie ciała na pewno nie będzie dla nas uciążliwe a z pewnością będzie to zmniejszać skutki ciąży na przykład rozstępy. Możemy spotkać się z pytaniami typu: fatalnie wyglądasz, nie wyspałaś się?

Dlatego jeśli będziesz zadbana to na pewno unikniesz tego pytania. Dobrym pomysłem na odzyskanie samopoczucia jest domowe SPA, będzie świetnie relaksujące i odprężające dla Ciebie dzięki czemu poczujesz się piękna i atrakcyjna.

Kup sobie seksowną bieliznę, będziesz wyglądała kusząco a mąż będzie najbardziej zadowolony. Zakup nowej torebki, biżuterii, modnego ubrania czy butów na pewno poprawi Ci humor i świetnie odbije się na Twoim wyglądzie. Pamiętaj że ubranie to nie namiot, nie kupuj ich o dwa rozmiary większych. Poszukaj w okolicy clubów fitness i dla lepszego samopoczucia wybierz się tam. Codzienne poświęcenie minimum 30 minut ćwiczeniom daje naprawdę zadowalające efekty. Nie wymagaj od siebie zbyt dużo, z czasem dojdziesz do wymarzonego efektu.

Pamiętaj, że dom i dziecko nie może Cię odizolować od własnych przyjemności i poświęcenia czasu dla siebie. Uwierz w siebie, pozytywne myślenie to podobno połowa sukcesu! Zadbana i modnie ubrana mama wzbudza zachwyt nie tylko u mężczyzn ale przede wszystkim wśród innych kobiet.

Reklama
(5)
Komentarze