Zaloguj
Reklama

Immunofortis - co to jest?

Karmienie dziecka
Fot. ojoimages
Karmienie dziecka
(5)
Reklama

Nazwą Immunofortis określa się opatentowany przez firmę Nutricia zestaw oligosacharydów o działaniu prebiotycznym (GOS/FOS), dopuszczonych do stosowania w mieszankach mlecznych dla niemowląt.

Immunofortis - Objawy i przebieg

Nazwa Immunofortis pochodzi od działania immunomodulującego i wspierającego odporność, którymi to cechami wykazują się prebiotyczne oligosacharydy GOS i FOS, będące składnikiem nowoczesnych mieszanek z linii Bebilon i Bebiko. Badania kliniczne sugerują poprawę czynności układu immunologicznego oraz zmniejszenie częstości infekcji u dzieci żywionych mieszankami mlecznymi z dodatkiem tych substancji.

Kiedy udać się do lekarza i leczyć

Optymalnym sposobem żywienia niemowląt jest karmienie naturalne. W przypadku konieczności karmienia sztucznego skonsultuj ze swoim lekarzem w sprawie doboru odpowiedniej mieszanki mlecznej.

Immunofortis - Leczenie

Leczenia domowego nie ma.

Piśmiennictwo
Reklama
(5)

Materiały zawarte w dziale Specjalista Radzi mają charakter informacyjny i należy je traktować jako dodatkową pomoc przy udzieleniu niezbędnej pomocy choremu oraz jako ewentualny wstęp do leczenia przez specjalistę. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za efekty zastosowania w praktyce informacji umieszczonych w dziale Specjalista Radzi.

Komentarze