Zaloguj
Reklama

„Zdrowie Rodziny” - projekt pod patronatem ForumPediatryczne.pl

Autorzy: Medical Media Solutions
Zdrowie rodziny
Fot. Medical Media Solutions
Zdrowie rodziny
(0)

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z kampanią prasowo-internetową „Zdrowie Rodziny”. Projekt ukaże się 11 grudnia wraz z dziennikiem Rzeczpospolita. Patronem medialnym jest ForumPediatryczne.pl

Reklama

Publikację otworzy wypowiedź Prof. nadzw. CMKP, dr hab. n. med. Teresy Jackowskiej - Konsultanta Krajowego w dziedzinie pediatrii, która w wywiadzie wypowie się na temat wyzwań w polskiej pediatrii i trudnej pracy pediatry, zarówno poprzez delikatne ale i profesjonalne relacje z rodzicami a przede wszystkim z małymi pacjentami, na temat roli szczepień i profilaktyki.

Dr Hanna Czajka - Kierownik Wojewódzkiej Poradni Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, zgodziła się przybliżyć czytelnikom wrażliwy temat szczepień i problemu meningokoków.

Maria, Jakub i Gabrysia autorzy bloga oczekując.pl - opowiadają o tym jaki mają patent na wesołą i szczęśliwą rodzinę. Natomiast Anna Dymna zgodziła się na wsparcie kampanii poprzez wywiad, w którym przybliża działania swojej Fundacji i o tym jak ważną rolę w procesie leczenia i rehabilitacji odgrywa wsparcie najbliższych.

Na łamach publikacji walczymy również o dostęp do nowoczesnej terapii w stwardnieniu rozsianym. Wesprze nas w tym apelu Fundacja Neuropozytywni oraz głos prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak.

Polecamy Wam też dwa panele ekspertów. Pierwszy został poświęcony odkleszczowemu zapalenie mózgu – głosu udzieli dr Ryszard Koniora oraz prof. dr hab. Joanna Zajkowska. Drugi dedykowany będzie tematowi Przewlekła obturacyjna choroba płuc – tu głosu udzieli trzech ekspertów: Prof. Ryszarda Chazan, Prof. Małgorzata Czajkowska – Malinowska.

Dla czytelników Rynku Zdrowia publikacja dostępna online http://dbajozdrowie.info/wp-content/uploads/2015/12/Zdrowie-Rodziny-netpress.pdf

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze