Zaloguj
Reklama

Targi Dziecięce - Od narodzin

Dziewczynka
Fot. ojoimages
Dziewczynka
(5)

Zapraszamy na pierwszą edycję Targów Dziecięcych „Od narodzin”, które odbędą się w dniach 25-26 maja 2013 w Hali Polonia w Częstochowie.

Reklama

Zaproszenie do udziału w targach kierujemy przede wszystkim do producentów, importerów i dystrybutorów artykułów dla dzieci i niemowląt, kobiet w ciąży i młodych rodziców.

Podczas targów mogą się zaprezentować wszystkie firmy mające w swojej ofercie produkty lub usługi przeznaczone dla najmłodszych oraz ich rodziców. Zapraszamy do wystawienia swojej ekspozycji również wydawnictwa oraz firmy usługowe zajmujące się edukacją, opieką oraz oferujące różnorodne zajęcia dla dzieci oraz rodziców.

Targi są doskonałym miejscem pozwalającym na zaprezentowanie walorów swojej firmy, przedstawienie produktów i usług oraz promocji i nowości. Targi dają możliwość zebrania opinii i sugestii konsumentów.

Zwiedzającymi targi „od narodzin” będą zarówno klienci biznesowi – przedstawiciele hurtowni, sklepów, żłobków, przedszkoli i szkół jak i szeroka publiczność – rodzice oczekujący na narodziny dziecka jak i całe rodziny z dziećmi.

Program targów został odpowiednio dopasowany do grup zwiedzających. Klienci biznesowi będą mogli uczestniczyć w prezentacjach i wykładach. Dla szerokiej publiczności został przygotowany szereg atrakcji pozwalający na jeszcze lepsze zapoznanie się z ofertą wystawców.

Podczas targów „od narodzin” będą odbywały się wykłady i szkolenia dla obecnych i przyszłych rodziców. W programie przewidziane są spotkania z psychologami, lekarzami, położnymi, logopedami i wieloma innymi specjalistami. Swoją ofertę zaprezentują szkoły rodzenia, kliniki położnicze, żłobki, przedszkola, szkoły językowe, kluby fitness, szkoły tańca, kluby sportowe itp. 

 

Będzie można wziąć udział w prezentacjach firm oferujących zajęcia sportowe dla kobiet w ciąży i młodych mam. Swoją bogatą ofertę przedstawią firmy organizujące zajęcia dla dzieci – sportowe, językowe czy artystyczne.

Serdecznie zapraszamy!

DoDo Agnieszka Świercz
ul. Kościelna 11
42-202 Częstochowa
573-218-89-74
tel. 34 36 400 56
tel. 888 725 777
[email protected]

Reklama
(5)
Komentarze