Zaloguj
Reklama

Targi dla Rodziców i Dzieci - MAMY DZIECKO - w Szczecinie

Autorzy: Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o. o., informacja prasowa
Zabawa z dzieckiem
Fot. ojoimages
Zabawa z dzieckiem
(5)

Dla całych rodzin, dla firm i instytucji z dziećmi związanymi, dla ich wspólnych spotkań - Targi dla Rodziców i Dzieci  MAMY DZIECKO w Szczecinie. Druga edycja odbędzie się w dniach 20-21 października.

Reklama

Targi MAMY DZIECKO są atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego zarówno dla dzieci, kobiet w ciąży, młodych rodziców, jak i dziadków. Każda z tych grup znajdzie na targach coś interesującego.

Dla rodziców i dziadków przygotowane będą stoiska targowe z bogatą ofertą produktów i usług. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą firm i instytucji branży dziecięcej, poradzić się odnośnie zdrowia naszego i naszych dzieci, uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, posłuchać na warsztatach wskazówek psychologów i pedagogów na temat wychowywania dzieci czy radzenia sobie z rolą rodzica bądź dziadka. Znajdziemy tu zatem wszystko, co niezbędne na etapie planowania rodzicielstwa oraz pielęgnacji, wychowywania i rozwoju małych dzieci.

Już teraz wiadomo, że jednym z wykładowców będzie Anna Grzechowiak– dietetyk. Od wielu lat stosuje ona naturalne sposoby odżywiania w swojej rodzinie. Także wśród uczestników targów spróbuje ona zaszczepić dobre nawyki żywieniowe.Z kolei od Małgorzaty Krawczak dowiemy się jak wzmacniać poczucie własnej wartości, komunikować się i budować relacje w rodzinie. Będzie też okazja, by spotkać się z autorką książki „Macierzyństwo non-fiction. Relacja z przewrotu domowego”, Joanną Woźniczko-Czeczott.

Dla dzieci zaplanowano kolorową strefę zabaw, program artystyczny na scenie, kącik plastyczny, wiele konkursów z nagrodami. Podczas targów występować będzie zespół dziecięcy „Arfik”, który w tym roku świętuje 25-lecie swojego istnienia.

Pierwszego dnia targów MAMY DZIECKO rozstrzygnięty zostanie konkurs „Wyróżniony Wyrób” - poznamy wyróżniające się produkty i usługi dla dzieci lub rodziców.

Organizator – Międzynarodowe Targi Szczecińskie – w trosce o wygodę dzieci i rodziców przewiduje mi.in.: przedszkole targowe, miejsce do karmienia i przewijania dzieci, w restauracji posiłki dla dzieci w przystępnej cenie, a nawet parking na wózki dziecięce.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja targów była sukcesem. Zgromadziła ona ponad 80 wystawców z Polski i Niemiec oraz 6000 zwiedzających. Przeprowadzono blisko 40 warsztatów, setki badań, a atmosfera była wyjątkowa. Przekonajcie się, że podobnie będzie na  2. Targach dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w dniach 20-21 października w Szczecinie!

Reklama
(5)
Komentarze