Zaloguj
Reklama

Bezpłatne badania dla kobiet

Autorzy: Krzysztof Jurga - Rzecznik Prasowy Spółki Megrez, informacja prasowa oraz zdjęcie
Brzuch, uda
Fot. ojoimages
Brzuch, uda
(5)

W ramach dwudniowej akcji pod hasłem "Podaruj sobie zdrowie w Dniu Kobiet i zawsze" - Nowoczesne metody diagnostyki i profilaktyki; nasi ginekolodzy i położne będą prowadzić bezpłatne badania m.in.:

Reklama

- USG płodu i badanie kardiotokograficzne płodu

- dla przyszłych matek będzie to okazja do spotkania się ze swoim, jeszcze nienarodzonym dzieckiem podczas badania nowoczesnym ultrasonografem,

- USG narządów miednicy małej i palpacyjne badanie piersi

- dla dojrzałych pań będzie to szansa na wykluczenie ryzyka zachorowania na typowo kobiece choroby nowotworowe.

W skład zespołu ginekologów wejdą uznani specjaliści m. in. : prof. dr hab. n. med. Krzysztof Sodowski oraz doc. dr hab. n. med. Izabela Ulman-Włodarz. Akcję kierujemy przede wszystkim do przyszłych mam i kobiet po trzydziestym roku życia.

  

Nowotwór piersi zbiera w Polsce potworne żniwo. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, 11 tys. Polek w tym roku zachoruje, a 5 tys. umrze. Równie niebezpieczny jest rak szyjki macicy. Podczas spotkania panie będą mogły poznać nowoczesne techniki badania, diagnostyki i profilaktyki.

Liczymy, że dzięki naszym staraniom poczują się one pięknie, zdrowo, a przez motywację do regularnych badań, podarują sobie zdrowie nie tylko w Dniu Kobiet, ale na zawsze.

Miejsce: Poradnia opieki nocnej i świątecznej mieszcząca się w WSS Spółki Megrez w Tychach. Budynek nr II, wejście za głównym budynkiem szpitala. Czas: 7 i 8 Marca w godz. 10-15

Piśmiennictwo
Reklama
(5)
Komentarze