Zaloguj
Reklama

Skuteczny Psycholog Ewa Bienert

(0)

Adres

Zachodnia 2a w Łodzi oraz Kościuszki 5 w Sieradzu
93-209 Łódź
Polska, łódzkie

Kontakt

Tel.: 660401501
Tel. komórkowy: 660401501
E-mail: [email protected]
Strona www:

Dodatkowe informacje

Jestem doświadczoną psychoterapeutką. W swojej pracy zajmuję się psychoterapią indywidualną, konsultacjami i poradnictwem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzę badania z zakresu medycyny pracy (psychotesty), badania diagnostyczne osobowości i funkcji poznawczych (badania inteligencji - IQ, badania pamięci i in.). Poza pracą w Poradni Zdrowia Psychicznego (także w Sieradzu) jestem konsultantem ZUS - opiniuję w sprawach rentowych. Na potrzeby pacjentów przygotowuję opinie psychologiczne dla różnych instytucji (dla sądów, firm ubezpieczeniowych itd.). Na podstawie rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24. stycznia 2005r. zostałam ustanowiona biegłym sądowym w zakresie psychologii przy Sądzie Okręgowym w Łodzi. Na podstawie Prezesa Sądu Okręgowego w Sieradzu zostałam ustanowiona mediatorem sądowym w sprawach karnych.

Posiadam status eksperta medialnego, udzielam porad i analiz eksperckich m.in. dla nowych mediów, np.: ekspert projektu "Szczęśliwa mama - szczęśliwe dziecko" http://kobietawielepiej.pl/macierzynstwo/projekt-szczesliwa-mama-szczesliwe-dziecko

WIĘCEJ: http://www.skuteczny-psycholog.pl/

W codziennej pracy wykonuję zadania psychologa-diagnosty, psychologa klinicznego, rodzinnego, dziecięcego, psychologa transportu i medycyny pracy, mediatora, biegłego sądowego w wielu zakresach w różnych okręgach sądowych w Polsce, konsultanta orzecznictwa rentowego ZUS, a przede wszystkim i ze szczególną pasją zawód psychoterapeuty. Mnogość funkcji zawodowych daje mi szerokie doświadczenie pozwalające rozumieć różne zjawiska i trudności szeroko, wielopłaszczyznowo. W pracy z drugim człowiekiem stawiam przede wszystkim na empatię, dyskrecję i profesjonalizm. Nieustannie rozwijam się biorąc udział w szkoleniach, czytając literaturę i opracowania naukowe dotyczące nowin z zakresu psychologii i nauk pokrewnych o człowieku, a także spotykając się w grupach Balinta, poddając pracę superwizji, dbając o rozwój duchowy. Zawód jest dla mnie świadomym wyborem i wierzę w to, że tak jak każdy dzień pracy do tej pory będzie pełen pasji i zaangażowania przez kolejne lata. Rozumienie, że każdy człowiek, z którym się spotykam ma swoją niepowtarzalną historię oraz indywidualne potrzeby, pomaga mi wsłuchać się w niego bardzo uważnie, podejść nieszablonowo, dać wsparcie "szyte na miarę".

Lokalizacja GPS

Szerokość: 51.7592485
Długość: 19.4559833

Pokaż na mapie