Dzień dobry! Mam problem z dzieckiem 10 miesięcznym. Pierwsze objawy pojawiły...
Forum: Karmienie niemowląt
Temat: problem z jedzebiem 4,5miesiecznego dziecka (2)
- https://www.forumpediatryczne.pl/forum/problem-z-jedzebiem-4-5miesiecznego-dziecka/watek/1034829/1.html#p1034829https://www.forumpediatryczne.pl/forum/problem-z-jedzebiem-4-5miesiecznego-dziecka/watek/1034829/1.html problem z jedzebiem 4,5miesiecznego dziecka Gość
Witam. Mam 4,5 miesieczna córkę i duzy problem z jej karmieniem, a mianowicie mala karmiona jest wylacznie piersią ale mam zdecydowanie mniej pokarmu, a mala budzi sie na jedzenie 4-5 razy. Dosc szybko usypua przy piersi. Ostatnio niestety budzi sie i nie spi 3-4godziny w nocy, nie placze, wyglada jakby byla wyspana i zadowolona, chce sie bawić, nie wiem co jest tego przyczyna, to jest duzy problem lecz nie o to mi głównie chodzi lecz o to, ze podejmowalismy wiele prob dokarmiania malej mlekiem modyfikowanym lecz ona za zadne skarby nie chce go pic. Kiedy tylko czuje to mleko krzywi sie, zaciska usta itd. Dodam ze probowalismy zmieniac mleka. Pierwsze bylo Nestle Beba Hipoalergiczne, Kolejne Milupa PRE i Aptamil (Mieszkamy w Niemczech i nie wiem czy te mleka sa dostepne również w Polsce)jesli udalo sie podac jej pare lyczkow tego mleka to po Aptamilu i Milupie po okolo 3min wychodzily jej na brodzie i tylko na brodzie czerwone plamy, tak jakby w tych miejscach gdzie sie ulala mlekiem a znikaja po okolo 30 min. Nie wiem czy to uczulenie na mleko krowie?? Po mleku hipoalergicznym to sie nie pojawia wiec probuje ja tym mlekiem dokarmiac ale nie pomagaja roznego rodzaju butelki, rozne smoczki, kubek niekapek a nawet lyzeczka a mala jada juz pierwsze marchewki lyzeczka. Kompletnie nie wiem jak ja przekonac do tego mleka. Karmienie na snie tez nic nie daje... Jest mi ciezko bo mam malo pokarmu a i wracan do pracy za miesiac wiec nie bede miala czego sciagac. Blagam o rade.
- https://www.forumpediatryczne.pl/forum/problem-z-jedzebiem-4-5miesiecznego-dziecka/watek/1034829/1.html#p1051790https://www.forumpediatryczne.pl/forum/problem-z-jedzebiem-4-5miesiecznego-dziecka/watek/1034829/1.html problem z jedzebiem 4,5miesiecznego dziecka Gość
Można dodać już do diety papki owocowe i może dobrym sposobem byłoby podanie kleiku ryżowego z mm ? Może by się przyzwyczaila do innego smaku i poszło by łatwiej i mleka krowiego nie ma w składzie mm o ile mi wiadomo ja mieszkam w Holandii mojemu małemu też kiedyś takie dziwne krostki wyskakiwaly ale lekarka mi powiedziała że po prostu ma taką wrażliwą skórę może się oplul czy coś ... skoro schodzą po 30 minutach to nie ma się raczej czym przejmować gorzej jeżeli będą się utrzymywać przez kilka dni wtedy lepiej się skonsultować z lekarzem powodzenia !
- Gość
- Refluks w wieku 10 miesięcy?Forum: Żywienie dzieci
- jakie mleko przy ulewaniu?
jakie mleko modyfikowane dawaliście swoim dzieciom przy ulewaniu? Myślę nad...
Forum: Żywienie dzieci - brak spetytu
witam mam ogromny problem corka 2letnia niechce nic jesc do tego doszla goraczka trafilysmy do...
Forum: Żywienie dzieci
- Tematy:
- pediatria
- hipp
- dieta dziecka
- żywienie i rozwój