Siemka mam 15 lat i chodzę do 8 klasy i na zajęcia z karate, piłki i...
Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta
Temat: Czy to astma oskrzelowa?! (1)
- https://www.forumpediatryczne.pl/forum/czy-to-astma-oskrzelowa/watek/28804/1.html#p28804https://www.forumpediatryczne.pl/forum/czy-to-astma-oskrzelowa/watek/28804/1.html Czy to astma oskrzelowa?! Gość
Mój 15-miesięczny synek od kilku miesięcy bardzo ciężko oddycha zwłaszcza podczas jedzenia. Oprócz tego od jakiegoś czasu prawie co drugi dzień wymiotuje. Lekarz stwierdził że to może być astma oskrzelowa ale nie jest pewien. Wymioty są według niego spowodowane śluzem zbierającym się w oskrzelach i bagatelizuje sprawę, ja jednak coraz bardziej się denerwuję bo gdy synek wymiotuje czasem mam wrażenie że zaraz się udusi. Wymioty przeważnie zdarzają się gdy minie około godziny od położenia dziecka w nocy spać. Wtedy synek zrywa się z płaczem, i wymiotuje tak jakby chciał się zaraz udusić czymś bardzo gęstym.
Wedłu lekarza który podejrzewa astmę, najdziwniejsze jest to że mały nie ma kaszlu co jest charakterystyczne dla astmy oskrzelowej.
Proszę o poradę albo polecenie dobrego pediatry w okolicy Piły!Ostatnia edycja: - Gość
- Pieluchy, nietrzymanie moczu i stolca u nastolatków.Forum: Pielęgnacja i rozwój dziecka
- IgA zawyzona u 2,5 letniego dziecka
Witam Państwa serdecznie u mojej 2,5 letniej córki wyszło w wynikach badań...
- Czerwona skóra glowy
Witam, mój synek właśnie skończył 3miesiace i niestety jeszcze ma...
- Suwa sie na pupie nie chce raczkowac
Dzien dobry ... moj synek 10 miesiecy od dluzszego czasu sunie na pupie i nie chce raczkowac ......