Zaloguj
Reklama

Recenzja książki Pojedynek - Andrzeja Maleszka

Czytanie książek
Fot. ojoimages
Czytanie książek
(5)

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki dla dzieci "Pojedynek", gdzie autorem jest Andrzej Maleszka. Recenzja jest tym bardziej wiarygodna, gdyż książkę przeczytała i zrecenzowała nam 12-letnia Zosia, której opinię zobaczycie Państwo poniżej. My natomiast zachęcamy do czytania dzieciom oraz umożliwiania swoim pociechom poszerzania horyzontów wiedzy. Kupujcie Państwo książki swoim pociechom, starszym pozwólcie odkrywać świat magii samodzielnie, a młodszym sami poczytajcie.

Reklama

Jedna z czterech opowieści z bestsellerowej serii „Magiczne drzewo”

Z serii tej także:

•        „Czerwone krzesło”

•        „Tajemnica mostu”

•        „Olbrzym”

 

Świat przedstawiony:

Miejsce akcji: „ Dra-kula”, Dom Kukiego, Zamek, Autobus

Czas akcji: Wakacje

Bohaterowie:

Kuki- Dzielny chłopiec, właściciel Budynia przyjaciel Gabi i Blubka

Gabi- Przyjaciółka Kukiego i Blubka

Budyń- Pies Kukiego występuje na początku i końcu książki

Blubek- Kumpel Kukiego, przyjaciel Gabi

Książkę przeczytałam w ok.3 godz. Bardzo wciągająca, nie można się od niej oderwać. Moim  zdaniem książka naprawdę zasłużyła na mienie bestsellera. Autor wykorzystał bogate słownictwo, dzięki któremu książka nabiera jeszcze więcej barw. Chociaż przygody Kukiego czytałam wiele razy każda książka się czymś wyróżnia. Na przykład ta ma bardzo dużo akcji która trzyma czytelnika w niepewności. Jest to na pewno świetna książka i polecam ją każdemu- czy dorosłemu, czy młodszemu. Życzę przyjemnego czytania!

Zosia Matuszczyk

 

fot. Znak Emotikon

Redakcja również dopisuje się do przyjemnej lektury. Najważniejsza jest opinia dzieci, które mogły same doświadczyć przygody z książką. Nam Zosia pokazała, że propozycja Znaku jest ciekawa i warto po nią sięgnąć.

Reklama
(5)
Komentarze