Zaloguj
Reklama

Czy tylko miłość?

Autorzy: Ryszard Grzebyk
Fot. Naturopath Opinion
(0)

Chcąc zaspokoić swoją potrzebę macierzyństwa czy ojcostwa decydujesz się na dziecko. Czy jednak wiesz jak bardzo ważne jest by organizmy rodziców spełniały określone parametry zanim mama zajdzie w ciążę? Niestety wiedza ta jest daleka nie tylko od systematycznego jej stosowania, ale nawet głębszego zrozumienia, pomimo tego że sporo badań klinicznych potwierdza związek pomiędzy zdrowiem rodziców a ich dzieci.

Reklama

Oprócz tego środowisko(dowiesz się dokładnie co, oraz jak wyeliminować jego szkodliwy wpływ) odciska swe piętno na rozwój u dopiero poczętego płodu takich systemów jak nerwowego czy hormonalnego których zakłócony rozwój powoduje u dziecka i w dalszej kolejności u dorosłego człowieka często choroby nie do wyleczenia. Wpływ środowiska nie kończy się jedynie na okresie ciąży, ale mocno też rzutuje na zdrowie w życiu dorosłym i w okresie starości. W okresie dzieciństwa zakłócona praca w/w systemów najczęściej objawia się anemią, alergiami, autyzmem, anoreksją, astmą, ADHD, chronicznym zapaleniami ucha, gardła, zatok, nowotworami. W okresie późniejszym dochodzą wynikające z zależności od predyspozycji organizmu, jakości kodu DNA uzależnionego i przekazanego przez rodziców oraz wpływu środowiska, rozwój różnych chorób autoimmunologicznych jak toczeń, reumatyzm, MS, Parkinson, nowotwory itd.
Niestety medycyna akademicka nie radzi sobie zbyt efektywnie ani z przyczynami tych chorób, ani z samymi chorobami, ale dobrze radzi sobie z ich objawami. Wynika to głównie z nieakceptowania przez to środowisko wbrew badaniom klinicznym potwierdzającym wpływ niektórych czynników na rozwój tych chorób jak również wynika to z jej objawowego a nie przyczynowego podejścia do leczenia. Zauważa to coraz więcej rodziców próbujących znaleźć pomoc w medycynie naturalnej dla swego dziecka, gdyż zrozumieli, że często, niestety, lekarze nie wiedzą jak wyeliminować dany problem. Jest autentyczną tragedią dla dziecka i jego rodziców gdy nie mogą mu pomóc, czy tak być musi?
Na szczęście nie, gdyż właśnie wyszła na rynek niecodzienna seria książek opisujących prawdziwe przyczyny chorób, oraz co jest rzadko spotykane w tego typu opracowaniach, są podane wysoko skuteczne i wielokrotnie przetestowane przez tysiące naturopatów naturalne produkty skutecznie leczące alergie, astmę, ADHD, zespół Downa, autyzm, różnego rodzaju nowotwory, by wymienić tylko kilka chorób stających się plagą wśród dzieci.
Ta unikalna pozycja idzie dalej i tłumaczy rolę innych systemów w organizmie, oraz sposoby ich regulowania, gdyż przy cięższych chorobach co najmniej jeden z nich jest zaangażowany w dany proces chorobowy. Opisane jest też wiele innych przyczyn chorób o których być może już wiesz, ale tak długo jak nie powiążesz ich w jeden ciąg przyczynowo-skutkowy, tak długo koncentrując się tylko na jednym zagadnieniu masz o wiele, ale to o wiele mniejsze szanse na dobranie skutecznej terapii, a tym samym uzyskania zadowalających cię efektów.

Zdecydowanie korzystniej jest znać tą wiedzę i kolejność skutkowo-przyczynową powstawania chorób, aniżeli przez długi okres czasu lub dożywotnio borykać się z jakimś problemem. Oczywiście należy dogłębnie zapoznać się z częścią teoretyczną by zrozumieć to dosyć inne podejście do leczenia, a następnie poświęcić czas na zapoznanie się z proponowanymi wysoko skutecznymi produktami. Końcowy efekt jest jednak tego wart, tym bardziej, że zastosowanie tej logiki i filozofii leczenia zapobiega powstawaniu większości chorób. Wszystko jest wytłumaczone po kolei, wystarczy tylko uważnie czytać i myśleć.
Do tej pory wiedza ta była znana jedynie wysoko skutecznym naturopatom,teraz może być inaczej, jej poznanie da ci satysfakcje zrozumienia o co chodzi w procesie leczenia, co, kiedy i dlaczego należy stosować, aby zdecydowanie pomóc sobie w świadomym i czynnym braniu udziału w pozbywaniu się dolegliwości. Tak naprawdę twoje zdrowie zależy głównie od ciebie i tylko ty za nie jesteś odpowiedzialny, a nie lekarz, im szybciej to zrozumiesz i podejmiesz adekwatne działania zwłaszcza jako rodzic ukierunkowujący i wychowujący swe dziecko tym lepsze uzyskasz efekty i tym lepiej je przygotujesz na dalsze życie. Osobiście myślę, że każdy rodzic powinien o taką świadomość zabiegać jeśli kocha swe dziecko. Jednak by móc to efektywnie czynić jest potrzebna dość szeroka wiedza na której zdobywanie nie każdy ma czas i środki, dlatego powstała ta seria książek, byś w sposób praktycznie bez wysiłkowy mógł się zapoznać z bardzo skoncentrowaną i niezbędną dla zdrowia wiedzą.

Książkę możesz kupić TUTAJ

Reklama
(0)
Komentarze