Zaloguj
Reklama

Wideo czat z ekspertem odbędzie się w dniu 28-02-2017 o godzinie 19:30, do rozpoczęcia pozostało:

  • 0DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND

Czat z naszym ekspertem już trwa.

Przejdź do czatu z ekspertem

ForumPediatryczne.pl patronem medialnym akcji "Świat dziecka"

Autor/autorzy opracowania:


ForumPediatryczne.pl patronem medialnym akcji
Fot. ojoimages
(0)

27 października w dzienniku Metro ukazał się projekt pt. “Świat dziecka” z ramienia wydawnictwa Medical Media Solutions. Partnerem Publikacji jest Forum Pediatryczne.

Świadomość i zachowanie rodziców mają wielki wpływ na rozwój zdrowotny dziecka. Publikacja „Świat dziecka” została poświęcona obszarom, które wymagają szczególnej uwagi i edukacji. Celem Kampanii jest budowanie świadomości zdrowotnej i kształtowania zachowań rodzicielskich, a także pozytywny wpływ na rozwój psychiczny dzieci. Wskazuje, że jakość życia naszych dzieci powinna mieć dla nas duże znaczenie, bo to rodzice w dużym zakresie są w stanie zadecydować o tym, jak będzie kreowała się przyszłość ich dzieci. Na łamach Publikacji znajdziecie artykuły poświęcone tematowi szczepień, samodzielnej nauki jedzenia, ochrony życia najmłodszych a także ich trudny okres dorastania.

Zapraszamy do lektury! Specjalnie dla czytelników portalu publikacja dostępna również w postaci online: http://medicalms.pl/wp-content/uploads/2014/10/Swiat-dziecka.pdf

(0)
Reklama
Komentarze