Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Wzdęcia u niemowlaka (5)

• 18-12-2012 14:31:16

Jak radzić sobie ze wzdęciami u niemowlaka? Moja córeczka ma już 8 miesięcy i czasem dopadają ją takie wzdęcia jak przy kolce niemowlęcej. Na kolkę jest już chyba za duża, z resztą we wczesnym niemowlęctwie nie miała problemów z brzuszkiem. Czy mogę jej podać krople na kolkę?

• 18-12-2012 17:41:12

Byłaś u pediatry? Może ona będzie mogła coś zaradzić? A najlepiej zapytaj znajome jak sobie radziły w takiej sytuacji skoro nic nie skutkuje.

Jedi

• 20-12-2012 11:11:07

jest wiele sposobów, próbuj każdego aż minie. Herbatka koperkowa, kładzenie na brzuszku, ciepła kąpiel, ciepły nawiew z suszarki na brzuszek. to wszystkie znane mi naturalne motody.
    Pozdrawiem Jania

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    27-12-2012 23:54:25

Kropelki na kolkę powinny jak najbardziej pomóc, bo w końcu od tego one są, żeby uwalniać nagromadzone w jelitach gazy. Twoje dziecko nie jest na nie za duże, musisz tylko dostosować odpowiednią dawkę. Ja swojemu maluchowi podawałam Infacol i kolki nie były nam straszne. Poczytaj sobie tutaj na ich temat www.facebook.com/maluszkowo.net?ref=ts&fref=ts

• 29-12-2012 00:18:27

Na kolki dla Maluszka polecam kropelki Infacol. Są niezawodne i bardzo skuteczne. Oprócz tego polecam znane stare sposoby-masowanie brzuszka okrężnymi ruchami.
    www.facebook.com/maluszkowo.net?ref=ts&fref=ts

rudzik

Zobacz inne dyskusje

• Zapraszamy na stronę internetową Fundacji „Zawsze O Krok Przed Astmą”...
  • Ja potrzebuję porady ale w przypadku starszego dziecka. Jak zadbać o skórę...
  • Wątek: proszek?
    czy wysypka na pupie i rączkach może świadczyć o alergii na proszek? czy to...
  • annacie
    Witam wszystkie mamy. postanowilam do was napisac aby sie z wami podzielic dobrym sposobem na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/jb_f3_Bed3-25_rodzina_sen_dziecko_matka_ojciec_kobieta_mezczyzna_chlopiec_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesLęk u dziecka
    Lęk jest naturalną emocją przeżywaną przez wszystkich –...
    Twoja sugestia