użytkowników online: 2361

Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.7)
      Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (426) Artykuły (87) Porady (184) Społeczność (1136) Szukaj  

Forum - Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta

Częste budzenie się w nocy z płaczem u 11 miesięcznego dziecka [5]

• Dodano: 30-01-2006, 15:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moja córeczka budzi się kilka razy każdej nocy z głośnym płaczem i potem muszę ją bardzo długo lulać, żeby znowu zasnęła. Dodam jeszcze, że zwykle po kąpieli i snem podaję jej dwei krople wit. D i cztery krople Cenion Multi. Karmię ją jeszcze piersią i również biorę witaminy dla kobiet karmiących. W nocy córeczka je bardzo często z piersi, co godzinę, co dwie. Czy ten nocny płacz może być efektem przedawkowania witamin? Bo przy dziennych, dwugodzinnych drzemkach nic takiego się nie dzieje - śpi spokojnie, budzi się na moment, żeby zjeść i śpi nadal. A może to wplyw telewizora? Ona uwielbia reklamy i Teletubisie, na inne programy nie zwraca uwagi. Bardzo proszę o odpowiedź.

pozdrawiam
      [addsig]

Sophie

• Dodano: 31-01-2006, 14:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mój ośmiomiesięczny synek też dost.2 krolpe wit.d3,5 kropli cebionu-multi i ja również biorę witaminy dla matek karmiących i karmię piersią,zwłaszcza w nocy.Synek również wybudza się czasami w nocy z przerazliwym płaczem,czasem kilka razy,a czasami śpi jak aniołek.Lekarz powiedział,że to może być przyczyną wyrzynania się ząbków i chyba miał rację.Także wydaję mi się,że to jest najbardziej prawdopodobne,a nie to,że przedawkowała Pani witaminy,bo witaaminy podawane są w odpowiednich dawkach.Pozdrawiam

Kama2080

• Dodano: 01-08-2006, 14:38
      •  
      •  
      •  

Czy słyszałaś, że stosowanie wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej może powodować pewne dolegliwości, dowiedziałam sie o tym czytając:

http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,232,dolegliwosci-zwiazane-ze-stosowaniem-wewnatrzmacicznej-wkladki-antykoncepcyjnej,from-user

• Dodano: 30-01-2007, 12:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moja roczna córeczka od jakiegoś czasu również śpi bardzo niespokojnie, budzie się często w nocy z płaczem.... Potrafi ją wybudzić nawet najmniejszt szelest, dodam że wcześniej spała pięknie i nic jej nie przeszkadzało. Podejrzewam,że idą kolejne ząbki -tym razem już trójki. Zazwyczaj pomaga Vigantol - polecam, naprawdę po zaaplikowaniu czopka dziecko śpi spokojnie całą noc.

Napewno to nie jest efekt podawania witamin wieczorową porą....

pozdrawiam icon_smile.gif

Madzia75

• Dodano: 30-01-2007, 13:21
      •  
      •  
      •  
      •  
      takie małe dzieci odreagowują często przeżycia dnia codziennego właśnie w nocy, teletubisie na pewno nie szkodzą a reklamy wszytko zalezy ile ogląda tej telewizji w ciągu dnia, ja mam 3,5 letnią córke i też płacze w nocy aktualnie bo coś jej sie śni, wasze dzieci też na pewno śnią, a i zęby najbardziej dają się we znaki w nocy icon_cheesygrin.gif

agnieszkal

• Dodano: 02-02-2007, 10:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Do madzi75 : chyba pomyliłas nazwe leku. Vigantol to witamina d3-w kroplach. Moze chodzi o Viburkol? Faktycznie jest w czopkach, jest to lek homeopatyczny polecany przy bólach brzuszka, ząbkowaniu itp.

Co do dzieciaczków, to tez sadze, ze chodzi albo o zabkowanie, albo o nadmiar wrażeń i emocji. Nocne niepokoje sa najprawdopodobniej ich odreagowaniem. Moze pomóc herbatka z melisy albo wlasnie Viburkol!icon_smile.gif

Pozdrawiam serdecznie,

[addsig]

Anna

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny