użytkowników online: 2371

Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.7)
      Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (426) Artykuły (87) Porady (184) Społeczność (1136) Szukaj  

Forum - Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta

Enterococcus faecalis HLAR u dziewczynki w pochwie-pomóżcie! [4]

• Dodano: 17-05-2006, 18:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moja 4,5 letnia córka ma bardzo często stany zapalne pochwy i sromu. Wyhodowano Enterococcus faecalis- szczep HLAR, byłam u ginekologa, niestety żaden z antybiotykow, na ktory ta bakteria jest wrazliwa nie nadaje się dla dziecka (Gentamycyna, Wankomycyna, Penicylina). Pozostaje tylko czekać aż samo minie. Co robić? Moze ktoś podsunie dobrą radę.
      • Dodano: 12-06-2006, 02:58
      •  
      •  
      •  

Czy wiecie, że odstawienie tabletek koncepcyjnych nie blokuje jajeczkowania na stałe?

http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,394,plodnosc-po-odstawieniu-antykoncepcji-hormonalnej,from-user

• Dodano: 07-07-2006, 11:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      Kasiu, a jakie objawy miała twoja córka, że miała robione takie badania? Ja martwię się o moją prawie-dwulatkę, która ewidentnie ma coś z narządami, a lekarz nic nie może stwierdzić.

e-wunia

• Dodano: 07-07-2006, 15:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      A próbowałaś takich prostych sposobów jak nasiadówki w naparze z rumianku albo w roztworze nadmanganianu potasu?
      • Dodano: 17-08-2006, 22:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam,

U mojej prawie 5 letniej córki ciagle problemy z okolicą intymną w postaci zaczerwienienia i bolesności, pieczenia. Tak, próbowałam i stosuję nasiadówki w rumianku i KMnO4, tormentiol, sudocrem...poprawa jest na krótko, a problem się powtarza. Obecnie jesteśmy po kuracji antybiotykiem (miejscowo), flora bakteryjna fizjologiczna, ale problem nie zniknął.Dodam, że córka jest alergikiem, bieliznę piorę proszkiem dla alergików, ale może te problemy stąd właśnie?

Czy któraś z Mam boryka się z podobnymi problemami i może podsunąć jakąś radę???

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny