użytkowników online: 4135

Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
pediatria
Oceń forum: 
 (3.3)
      Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (516) Artykuły (154) Porady (227) Społeczność (294) Szukaj  

Forum - Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

plamy na języku u dziecka [4]

• Dodano: 14-06-2006, 11:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam taki sam problem, dziecko ma trzy plamy na języku z jasną otoczką. Plamy wyglądaja jak czerwone wgłebiaenia na języku. dziecko jednocześnie przechodzi infekcję. Ma również biegunkę. jest alergikiem. Lekarz twierdzi że to urok języka i że wszystko jest w porządku. ja niestety się tym bardzo niepokoję i proszę o odpowiedź w tej sprawie.
      • Dodano: 14-06-2006, 14:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      To się nazywa język geograficzny.Mój syn tez to ma ma obecnie 6 lat i zauwazyłam ze powoli zaczynają te "plamy" zanikac.

Jezeli to jest zeczywiscie to o czym piszę to nie musisz sie tym przejmowac bo te plamy nie sprawiają ani bólu,dyskomfortu ani dziecko nie jest pozbawione odczuwania smaku.
      • Dodano: 24-10-2007, 13:14
      •  
      •  
      •  
      •  

14-06-2006 o 11:06, gość :

Mam taki sam problem, dziecko ma trzy plamy na języku z jasną otoczką. Plamy wyglądaja jak czerwone wgłebiaenia na języku. dziecko jednocześnie przechodzi infekcję. Ma również biegunkę. jest alergikiem. Lekarz twierdzi że to urok języka i że wszystko jest w porządku. ja niestety się tym bardzo niepokoję i proszę o odpowiedź w tej sprawie.
      • Dodano: 24-10-2007, 13:15
      •  
      •  
      •  
      •  

14-06-2006 o 11:06, gość :

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób występuje po ukąszeniu przez kleszcza?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny