użytkowników online: 635

Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.7)
      Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (426) Artykuły (87) Porady (184) Społeczność (1136) Szukaj  

Forum - Pediatria - specjalista radzi, dla pacjenta

nadmierny przyrost obwodu głowy-poprawione!!!!!! [7]

• Dodano: 01-03-2007, 20:56
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mój synek kończy 7 tydz. w ciągu ostatniego miesiąca przyrost główki wynosi 2cm. miał 37,5 teraz 39,5; czy powinno mnie to niepokoić?? urodził się z dużym ciemiączkiem 3/4. obwód klatki piersiowej wynosi 41.

Gosik27

• Dodano: 02-03-2007, 00:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      Z obwodem główki wszystko ok icon_wink.gif obwód w klatce powinien być nieco większy niż obwód główki icon_wink.gif a u Twojego synka tak jest
      • Dodano: 02-03-2007, 05:48
      •  
      •  
      •  

Jezeli bierzesz pigulki, to uwazaj, bo sa sytuacje kiedy mocno obniza sie ich skutecznosc.

Zobacz tutaj

http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,252,obnizona-skutecznosc-tabletki-antykoncepcyjnej,from-user

• Dodano: 02-03-2007, 10:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Tylko lekarz powiedział że główka powinna rosnąć 1cm na miesiąc??

Gosik27

• Dodano: 02-03-2007, 13:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      e tam przeciez nie ma sztywnych reguł, każde dziecko jest inneicon_wink.gif kiedyś dzieciom w ogóle nie mierzyli obwodu główki i było dobrze a teraz sieją panikę jesli dziecko byłoby chore to dochodzą do tego też inne objawy icon_wink.gif
      • Dodano: 03-03-2007, 09:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      a jezeli moge moge jeszcze zapytac czy na tym etapie obwód klatki moze byc równy lub np o 1cm mniejszy?? widze ze na rade eksperta nie moge liczyc ale jezeli dobrze kojarze autorke odpowiedzi z innego forum icon_razz.gif to serdecznie pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

przepraszam za brak polskich liter ale moje Sloneczko zajeło mi jedna reke icon_biggrin.gif

Gosik27

• Dodano: 03-03-2007, 15:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam!

Na ten temat piszemy w linku:

http://www.forumpediatryczne.pl/specjalista/ep,126,Nadmierny%20przyrost%20obwodu%20g%B3%F3wki%20u%20niemowl%EAcia

[addsig]

Pozdrawiam!
      Agnieszka Krzywicka
      Ekspert Medforum
      Śląskie Centrum Pediatrii w Zabrzu

• Dodano: 03-03-2007, 21:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      Różnica może być zawsze icon_wink.gif póki nie jest duża jest ok icon_wink.gif Ja również pozdrawiam i dziękuję icon_wink.gif

Podobne dyskusje

Ankieta

U kogo najczęściej występuje cukrzyca typu1

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny