Serwisy Medforum

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(4)

Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: UWAGA NA ANTYBIOTYK SUMAMED ***!!! (190)

• UWAGA NA ANTYBIOTYK SUMAMED FORTE!!!

Naczytałam się o Eurespalu a moja 4letnia córeczka wypiła już chyba z trzy butelki jak razem zliczę! Niczego u niej nie zauważyłam a jest nadwrażliwa na leki. Po zażyciu antybiotyku SUMAMED *** miała poważne zaburzenia zachowania i straszne wizje i lęki. Przeszłyśmy przez piekło, 3 szpitale, 14lekarzy i masę badań. Podejrzewali u mojego dziecka wszystko tylko nie prawdę, że lekarz zbędnie przepisał na kaszel tak silny antybiotyk i o mało co zmarnowali by mi dziecko!!!

Ostatnia edycja:

to chyba raczej wina lekarza a nie leku :/

Ostatnia edycja:

Wina oczywiście lekarza ale jaki jest ten lek, skoro wywołał aż takie straszne skutki uboczne. Moja córka jest wrażliwa i ma tiki newrowe do dziś od sierpnia!

Ostatnia edycja:

powinnaś raczej iść z dzieckiem do neurologa jeśli do dziś ma jakieś zaburzenia i tiki, Sumamed jest świetnym lekiem dla dzieci, tylko raz dzinnie się do dawkuje i dziecko nie stresuje się,że musi pić paskudny Zinnat czy Klacid 2 razy na dobę. Ponadto Sumamed jest lekiem oryginalnym, a to znaczy najwyższej jakości. Uwaga na odpowiedniki: AziTeva i AzitroLek (tanie badziewie). Pozdrawiam!

Ostatnia edycja:

Mała była badana przez dwóch cenionych w Wielkopolsce neurologów. Brała Sumamad *** - za silny dla dziecka mającego niecałe 4lata, jak powiedzieli mi lekarze. Tym bardziej,że mała tylko pokaszkiwała po zaśnięciu i nic więcej jej wtedy niebyło. Rozmawiałam ostatnio z dwoma matkami, których dzieci są uczulone na Sumamed!

Ostatnia edycja:
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Akurat Smaded to lek dobrze tolerowany i bardzo rzadko są objawy uboczne a nigdy nie słyszalam o zab. zachowania to tym leku. A sumemed *** to po prostu większ dawka leku w 5ml i jak najbardziej odpowiednia dla dziecka w tym wieku! chyba z dzieckiem trzeba isc do psychologa

Ostatnia edycja:

Oczywiście do psychologa też chodziliśmy, bo szukaliśmy pomocy wszędzie. Na każdego lek działa inaczej. Moja córka jest nadwrażliwa na leki, np. syropy uspokajające jeszcze więcej ją pobudzają. W ciągu brania Sumamedu (w ciągu 5 dni) nagle z wesołym, wspaniałym dzieckiem stało się coś strasznego. Każdy ma inne doświadczenie.

Ostatnia edycja:
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

drodzy rodzicie, zacznijmy od tego, dlaczego faszerujecie dzieci silnymi antybiotykami w przypadkach gdy jako objawy podajecie lekki kaszel? czy nie słyszeliście o domowych sposobach leczenia?są bardzo skuteczne, wiem to z doświadczenia ponieważ mam dwójkę dzieci

Ostatnia edycja:

popieram!!!

byle kaszelek a wy lecicie do lekarza i od razu antybiotyk!

Ostatnia edycja:

Ufałam lekarzowi, mówił, że musi brać antybiotyk. Teraz się boję każdego leku. Proszę o te domowe sposoby na kaszel bo córka kaszle i jest przeziębiona. Próbowałam syrop z cebuli ale ją uczula.

Ostatnia edycja:
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje