użytkowników online: 256

Poradnik domowy

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (0.0)

Miejsce dla każdego, kto poszukuje pomocy i wskazówek, które są przydatne praktycznie w każdym domu :)

O grupie Forum  Wiadomości Artykuły (3) Społeczność (22) Szukaj  

Forum - Poradnik domowy

Perfekcyjna Pani Domu
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Perfekcyjna Pani Domu

• Data dodania: 17.01.2013 14:06

Moim zdaniem skoro w życiu prywatnym sobie nie do końca radzi, ale w domu może mieć porządek. Widziałam przeprowadzony z nią wywiad i po tym wywiadzie można zobaczyć jaka ona jest w środku. W zasadzie to wiesz wszystko na pokaz.

• Data dodania: 17.01.2013 13:54

A jak myślicie, czy programowa Małgosia Rozenek jest na co dzień perfekcyjną panią domu? czy to tylko działania promujące program ?

Katarzyna Irzeńska
      Events & Publications Manager w firmie Medforum

Redaktor Naczelna portalu www.Fozik.pl

• Data dodania: 16.01.2013 18:49

Niektóre rady są skuteczne, a reszta niestety nie nadaje się do całości programu smile

• Data dodania: 16.01.2013 18:37

Ale kilka dobrych rad mozna z "perfekcyjnej" wynieść - np. te związane z octem i jego zastosowaniem do mycia prawie wszystkiego - naturalny odkamieniacz. Kilka wpadek też w programie było - między innymi o ilości posiadanych koszy na pranie - no ja mam jeden - nie sądzą żeby ktoś miał miejsce na więcej.

• Data dodania: 16.01.2013 15:34

Goske wystylizowano na gospodynie domowa w stylu lat 50-tych z USA. To mozna zobaczyc w Mad Men'ie- ona daje przekaz ze kobiety miejsce jest przy garach z szczotka w rece... Uwstecznia osiagniecia feministek. Umysl kobiety nie jest uposledzony by nadawal sie tylko do umizgiwania innym... Panowie? Moze wiekszy pozytek byłby jakby byl program "pokaz jak ja kochasz"- cos w tym stylu. Abstrakcja. Apropos- nawdychałam sie nieźle chemii przy dzisiejszych pożądkach... Maska gazowa mi sie przyda confused

JAK SIĘ CHCE ZNAJDZIE SIĘ SPOSÓB,
      JAK SIĘ NIE CHCE ZNAJDZIE SIĘ POWÓD.

Podobne dyskusje

Najwyżej ocenianie posty

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny