Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: refluks u 5,5 miesiecznego dziecka (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21-11-2008 11:02:00

chcialambym zapytac co to jest te zwezenie odzwiernika i jakie badanie trzeba wykonac aby sie dowiedziec czy dziecko rzeczywiscie to ma????moj synek ma refluks od ponad drugiego miesiaca zycia nie pomagalo nic nawet leki na recepte przepisane przez pediatre tzw.diphergan itd. slyszalam o proszku ktory jest bez recepty ale niestety nie wiem jak sie nazywa. Niewiem czy jest uczulony na te mleko czy co ze tak wymiotuje na poczatku to byla tragedia bo wymioty byle chlustajace nie zdazylam go podniesz a juz wszystko wylatywalo mu z buzi, kupilam mleko bebilon ar i w sumie mniej ulewa a od poczatku jest karmiony mlekiem nan kupilam to mleko popniewz konsultowalam to z lekarzem i stwierdzil ze te mlekon jest bardzo dobre i lekkie dla niemowlat w sumie nie radze kupywac tego mleka nikomu....poniewa sie nie sprawdza moj synek urodzil sie z masa urodzeniowa 3kg50gram teraz wazy 9 kg i dobrze przybiera na wadze po momo tego za wymiotuje lekarz stwierdzil ze to przejdzie ale dziecko moim zdaniem sie meczy i trzeba cos z tym zrobic...posze napiszcie cos
    [addsig]

Ostatnia edycja: 21-11-2008 11:02:00

martyna21

Zobacz inne dyskusje

• Gosiaczek2014
    Wątek: podróż
    Witam mam mały problem, zastanawiamy się z mężem czy dziecko w wieku 6...
  • Mamusia26
    WitamZwracam się z prośbą o interpretację wyników morfologii mojego...
  • landy
    Tydzień temu wykryto u mojego dziecka AZS. Jest to dla mnie coś nowego i poznajemy...
  • kumaczek
    Witajcie, niespełna 3 miesiące temu urodziłam córkę (2,090 wagi i 48...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0263_matuszczyk_natalia_2008_08_08_0229-W300H200.jpgFot. medforumAstma oskrzelowa – kwalifikacja do...
    Wysiłek fizyczny może być czynnikiem wyzwalającym napady kaszlu i...
    Twoja sugestia