Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(4)

Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: przyrośnięta warga górna (2)

• przyrośnięta warga górna
    05-03-2007 17:57:00

mój roczny synek ma przyrośniętągórną wargę tak że idzie mu taka jakby niteczka i łączy się z dziąsłem miedzy zębami trzonowymi kiedy i gdzie można to poprawić

Ostatnia edycja: 05-03-2007 17:57:00
  • Reklama

• przyrośnięta warga górna
    23-09-2013 08:12:44
    Gość 2007-03-05 17:57:00 mój roczny synek ma przyrośniętągórną wargę tak że idzie mu taka jakby niteczka i łączy się z dziąsłem miedzy zębami trzonowymi kiedy i gdzie można to poprawić
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Szczepienia Jeśli nie zaszczepiłam córki na rotawirusy na pierwszej wizycie szczepiennej,...
  • problem z mową witam!!! moja córcia w maju skończy dwa latka i nic nie mówi (po swojemu) a...
  • Komentarze do: Lęk u dziecka Moim dzieciom podaję enterol. Jest niezawodny i działa naprawdę szybko. Wiadomo...
  • upadek witam,mam 5,5 miesiecznego synka i dzisiaj o zgrozo wypadl mi z wozka. uderzyl sie w tyl glowy,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/16mal0867rf_babcia_mama_corka_wnuczka_trzy_pokolenia_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOcena rozwoju dziecka - część 2: od 7...
    Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa wyróżnia u...
    Twoja sugestia