Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(4)

Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: przyrośnięta warga górna (2)

• przyrośnięta warga górna
    05-03-2007 17:57:00

mój roczny synek ma przyrośniętągórną wargę tak że idzie mu taka jakby niteczka i łączy się z dziąsłem miedzy zębami trzonowymi kiedy i gdzie można to poprawić

Ostatnia edycja: 05-03-2007 17:57:00
  • Reklama
  • przyrośnięta warga górna
    23-09-2013 08:12:44
    Gość 2007-03-05 17:57:00 mój roczny synek ma przyrośniętągórną wargę tak że idzie mu taka jakby niteczka i łączy się z dziąsłem miedzy zębami trzonowymi kiedy i gdzie można to poprawić
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Metody rehabilitacji dziecka Bardzo przydatny artykuł. Napisany przejrzyście. Ja już od dłuższego...
  • roczniak spi coraz gorzej Witam. Moze ktos ma jakas rade dla matki ktora niema juz sily. Moj synek ma prawie 13 miesiecy w...
  • monika8lala
    pseudomonas Witam. Mam pyt. Czy ktoś zna sposób na zwalczenie pseudomanas w drogach moczowych?...
  • Ankieta Hej.Moja koleżanka Agnieszka potrzebuje Waszej pomocy.Zwraca się do Was z...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0033540_dziecko_motyle_pielucha_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPieluszkowe zapalenie skóry
    Pieluszkowe zapalenie związane jest z pojawieniem się zmian...