Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(4)

Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: przyrośnięta warga górna (2)

• przyrośnięta warga górna
    05-03-2007 17:57:00

mój roczny synek ma przyrośniętągórną wargę tak że idzie mu taka jakby niteczka i łączy się z dziąsłem miedzy zębami trzonowymi kiedy i gdzie można to poprawić

Ostatnia edycja: 05-03-2007 17:57:00
  • Reklama
  • przyrośnięta warga górna
    23-09-2013 08:12:44
    Gość 2007-03-05 17:57:00 mój roczny synek ma przyrośniętągórną wargę tak że idzie mu taka jakby niteczka i łączy się z dziąsłem miedzy zębami trzonowymi kiedy i gdzie można to poprawić
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Proszę o interpretację Witam, bardzo proszę o interpretację wyników z resztek pakarmowych w kale...
  • Komentarze do: Lęk u dziecka Moim dzieciom podaję enterol. Jest niezawodny i działa naprawdę szybko. Wiadomo...
  • nieprawidlowe stolce u niemowlecia WitamU mojego dwumiesięcznego synka karmionego wyłącznie piersią pojawia...
  • Komentarze do: Nadmiar woskowiny u niemowlęcia Czy u dzieci powyżej pierwszego roku życia mogę bezpiecznie stosować...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0164_2009_02_03_6134-W300H200.jpgFot. medforumRotawirusy: Czy mogę zaszczepić...
    Zakażenia rotawirusowe są szczególnie niebezpieczne dla...
    Twoja sugestia