Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Zostałam mamą

(4)

Nie wiesz jak radzić sobie z maluszkiem? A może masz doświadczenia jako Mama i chcesz podzielić się nimi? Ta grupa to miejsce wymiany doświadczeń dla wszystkich młodych mam.

Temat: Pomocy (5)

• 12-11-2011 10:11:05

Hej!
    Do tej pory mialam w ciazy bole brzucha takie ak przy miesiaczce oraz typowe rozciagajacej sie macicy. Od 3 dni ustapily czy to moze swiadczyc o czyms zlym?

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    30-11-2011 00:35:24

Słyszałam,że występują takie bóle typowe kiedy macica jest rozciągła. Bóle ustępują zgodzę się, podobne są do tych bóli okresowych.

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    16-12-2011 21:21:02

Ciąża jak mawiają nie boli ale na poważnie - ciągnące bóle brzucha w ciąży się zdarzają ale nie należy ich traktować jako konieczność. Mnie osobiście takie ciągotki towarzyszyły na początku i na samym końcu ciązy.

• Początkująca
    19-01-2012 21:35:00

Ok 25 tygodnia miałam niesamowite bule po prawej stronie od macicy. Kiedy doszło do tego, ze miałam problem ze zrobieniem wdechu odwiedziłam izbę przyjęć. Tam lekarz wytłumaczył mi, że to bolą wiązadła(jeśli nie przekręciłam nazwy), które utrzymują macicę i inne narządy we właściwym miejscu. Dostałam leki rozkurczowe i przeczekałam to.
    Podsumowując: bule się zdarzają. Mój lekarz tłumaczył, że jeżeli nie towarzyszy im twardnienie brzucha, parcie w dół (na krocze jak przy chęci wydalania) a w poważniejszych przypadkach bule idące z krzyża to nie ma się czym przejmować.
    Mam nadzieję, że którejś to pomorze

24-01-2012 00:55:51

Bądźmy dobrej myśli,że będzie wszystko dobrze z Twoją ciążą. Przy regularnym leczeniu- nie masz powodów do zmartwień

Zobacz inne dyskusje

• Witam, nie wiem czy to dobry dział, ale lepszego nie wyłapałem. Szukam opinii (i...
  • willi30
    Polecam wykonanie Wodorowego Testu Oddechowego na nietolerancję laktozy ( ewentualnie...
    Forum: Hyde Park
  • Czy przy wymiotach smecta pomaga? Dzwoniłam do ośrodka i pani doktor kazała mi...
  • medforum
    Podaj przepisy, które urozmaicą dziecięce menu. Liczymy na Waszą...
    Forum: Hyde Park
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mee04975_dziecko_choroba_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesUkąszenie przez ŻMIJĘ zygzakowatą
    Żmija zygzakowata (Vipera berus) jest jadowitym wężem...
    Twoja sugestia