Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Pediatria - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Niska temperatura ciała dziecka (10)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    16.08.2009 14:51:00

Witam serecznie, mój syn ma obecnie rok i dwa miesiące.Kilka dni temu nagla dostał wysokiej gorączki i dostał drgawek.Pogotowie zabrało nas do szpitala,tam dalej utrzymywała się jeszcze przez jeden dzień gorącza i dołączyła do tego biegunka, badania nic nie wykazały, nie był rotawirusa ani pasożytów. Teraz jesteśmy już w domu, ale dziecko ma niską temp. ciała od 35,1do36,1 jest często zimne i zlane takim zimnym potem. Jestem bardzo wystraszona po ostatnich przejściach ciągle mu mierzę temp.różnymi termometrami, ale taka jest temp.czy to może świadczyć o jakieś chorobie, czy to zagraża dziecku? Co można zrobić aby tem.podnieść? Bardzo proszę o jakąś podpowiedź.

Ostatnia edycja: 16.08.2009 14:51:00

ilona

• 05.12.2009 20:37:28

Witam !mam podobny problem, syn jest zdrowym chłopcem, jednak martwi mnie jego temperatura ciała,która wacha się pomiędzy 35,4 a 35,5.Często się poci.Czy to normalne? Proszę o radę.

• wczoraj 21:46:30
    ilona23 2009-08-16 14:51:00 Witam serecznie, mój syn ma obecnie rok i dwa miesiące.Kilka dni temu nagla dostał wysokiej gorączki i dostał drgawek.Pogotowie zabrało nas do szpitala,tam dalej utrzymywała się jeszcze przez jeden dzień gorącza i dołączyła do tego biegunka, badania nic nie wykazały, nie był rotawirusa ani pasożytów. Teraz jesteśmy już w domu, ale dziecko ma niską temp. ciała od 35,1do36,1 jest często zimne i zlane takim zimnym potem. Jestem bardzo wystraszona po ostatnich przejściach ciągle mu mierzę temp.różnymi termometrami, ale taka jest temp.czy to może świadczyć o jakieś chorobie, czy to zagraża dziecku? Co można zrobić aby tem.podnieść? Bardzo proszę o jakąś podpowiedź.
  • 12.01.2011 20:58:17
    ilona23 2009-08-16 14:51:00 Witam serecznie, mój syn ma obecnie rok i dwa miesiące.Kilka dni temu nagla dostał wysokiej gorączki i dostał drgawek.Pogotowie zabrało nas do szpitala,tam dalej utrzymywała się jeszcze przez jeden dzień gorącza i dołączyła do tego biegunka, badania nic nie wykazały, nie był rotawirusa ani pasożytów. Teraz jesteśmy już w domu, ale dziecko ma niską temp. ciała od 35,1do36,1 jest często zimne i zlane takim zimnym potem. Jestem bardzo wystraszona po ostatnich przejściach ciągle mu mierzę temp.różnymi termometrami, ale taka jest temp.czy to może świadczyć o jakieś chorobie, czy to zagraża dziecku? Co można zrobić aby tem.podnieść? Bardzo proszę o jakąś podpowiedź.
  • 13.01.2011 23:08:48

moja 7 miesięczna dzidzia miała kaszelek i na własną odpowiedzialnosc zaczełam jej dawac syrop na kaszel, kupiony w aptece, oczywiście odpowiednia dawka
    I temperatura ciała strasznie spadła do 35, 1
    Strasznie się wystraszyłam, pojechaliśmy do pediatry dała mi tylko czopki i nic na kaszel. chyba zrobie syrop z cebuli. mam nadzieje, ze szybko przejdzie

• 17.11.2011 01:04:56

Witam serdecznie, ja byłam z dzieckiem u lekarza, zaniepokojona niską temperaturą i pediatra powiedział,że jak dziecko jest spocone, to pot izoluje i temperatura w rzeczywistości jest inna, dlatego przy mierzeniu trzeba zwrócić uwagę,by dziecko nie było spocone tam, gdzie jest termometr.

• 05 Kwiecień 18:55:44

Witam, mam ten sam kłopot.Córeczka zdrowa jak nie wiem co- nagle dopada straszny ból głowy -dokładnie w okolicach czoła i niska temp. ciała ok.34,7. Wcześniej nie wpadłam na pomysł zmierzenia jej temp.i lekarka kazała nam iść do okulisty.dno oka ok, widzi świetnie. Nie wiem od czego ten straszny ból i niska temp. Dodam że córeczka ma 6 lat i przy takim bólu i niskiej temp od razu zasypia na jakies 2-3 godzinki i wstaje tak jakby nic się nie stało.......o co chodzi????

• 18 Kwiecień 21:00:04
    Gość 2011-11-17 01:04:56 Witam serdecznie, ja byłam z dzieckiem u lekarza, zaniepokojona niską temperaturą i pediatra powiedział,że jak dziecko jest spocone, to pot izoluje i temperatura w rzeczywistości jest inna, dlatego przy mierzeniu trzeba zwrócić uwagę,by dziecko nie było spocone tam, gdzie jest termometr.
  • 23 Kwiecień 20:18:09
    Gość 2011-01-13 23:08:48 moja 7 miesięczna dzidzia miała kaszelek i na własną odpowiedzialnosc zaczełam jej dawac syrop na kaszel, kupiony w aptece, oczywiście odpowiednia dawka
    I temperatura ciała strasznie spadła do 35, 1
    Strasznie się wystraszyłam, pojechaliśmy do pediatry dała mi tylko czopki i nic na kaszel. chyba zrobie syrop z cebuli. mam nadzieje, ze szybko przejdzie
  • 22 Sierpień 01:16:18

Odpowiada tutaj jakiś "ekspert" Do d%p& takie forum.

Zobacz inne dyskusje

• Od kilku dni mój ponad trzyletni synek ma problemy z chodzeniem. Twierdzi, że jedna...
  • hudi2
    Witam mój synek Kacperek urodzony 8.05.2011 ma 7 tygodni i od tygodnia ma dziwne skurcze...
  • kellyeliz
    http://***/site/news048 przekonaj sie sam
  • eeginstitute
    ARTYKUŁ: Problemy z nauką czyli gdy dziecko nie nadąża za...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/16jy0118rf_kobieta_bikini_plaza_slonce_wakacje_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPrzedwczesne dojrzewanie płciowe u...
    Przedwczesnym dojrzewaniem płciowym u dziewczynki nazywa się...
    Twoja sugestia