Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Przypadki pediatryczne

(3)

Możecie tu rozmawiac na temat różnych przypadków pediatrycznych, które przytrafiły się Waszym dzieciom.

Temat: małe genitalia (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    29.06.2007 14:53:00

Mam takie pytanie: mój synek właśnie skończył 8 miesięcy. Jest drobniutki waży zaledwie 7157g (waga urodzeniowa 2700). Jakiś czas temu podczas wizyty u lekarza lekarz stwierdził, iż mój synek ma niezbyt duże genitalia - ale nic więcej Pani doktor nie powiedziała, nic nie wyjaśniła. Czy powinnam się tym martwić? Do dnia dzisiejszego, nie zwróciłam na to uwagi (pomyślałam, że to przez to iż synek jest drobny)- ale dzisiaj zwróciłam uwagę podczas przebierania na genitalia synka mojej koleżanki który ma zaledwie 2 tygodnie a w porównaniu z moim dzieckiem jego genitalia wydają sie być ogromne. Proszę o radę. Dodam iż synek miał robione badania na poziom hormonów i badania wyszły prawidłowo - niestety nie pamiętam już dokładnie wyników ani dokładnie rodzaju badań - bodajże t4 i t3 (badania były robione ze względu na małą główkę). Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odpowiedź Gula

Ostatnia edycja: 29.06.2007 14:53:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Przeczytaj komentowaną treść: Atopowe zapalenie skóryFirma Alergsova...
  • Witam, Mam taki problem, moj dwuletni synek wlasnie zaczął nosić okulary, nie...
  • Przeczytaj komentowaną treść: Zapalenie spojówek u...
  • Katarzyna2607
    WitamBardzo proszę o interpretację wyników morfologii 1,5 rocznej...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_miarka_panthermedia_a11530137_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockWszawica
    Jest to choroba pasożytnicza skóry wywołana przez trzy...
    Twoja sugestia