Zaloguj
Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: KSIAŻKA JĘZYK NIEMOWLĄT....posiadam w wersji elektronicznej... (236)

ulubione
  • KSIAŻKA JĘZYK NIEMOWLĄT....posiadam w wersji elektronicznej...
    Gość

Jest to naprawde ksiązka godna polecenia....super autorka, po przeczytaniu jej problemu znikna same. Gorąco polecam tą publikację. Posiadam ją w wersji elektronicznej dla zainteresowanych mozliwość odsprzedania jej w kwocie 20 zł. Zainteresowanych zapraszam do pisania na maila: kitek4@o2.pl, pozdrawiam

Ostatnia edycja:
    Gość

MAMUSKI NIE DAJCIE SIE NABRAC JA TEZ MAM TA KSIAZKE I OD 3 TYGODNI JĄ ROZSYŁAM ZA DARMO I NIE PRZYSZŁO MI NAWET PRZEZ MYŚL ZEBY BRAĆ ZA TO PIENIADZE.DOSTAŁ\A ZA DARMO A ZAROBIC NA TYM CHCE

Ostatnia edycja:

Zgadzam się z moją przedmówniczką od której dostałam tą książkę, że to świnstwo że ktoś chce zarobić na tym forum na tej książce, zwłaszcza że pani dorota 33 rozsyłała ją za darmo, a ja także ją od niej dostałam i rozsyłałam dalej bo zdażały mi się listy z prośbą od obcych ludzi którzy znaleźli mój adres na forum o wysłanie książki, i również robiłam to za darmo, jestem pełna podziwu dla pani doroty że zechciała podzielić się z innymi matkami tą książką z dobroci serca, o by więcej było takich bezinteresownych osób

Wstydź się kitek4

Ostatnia edycja:

agnieszkal

• Reklama
    Gość

WŁAŚNIE KILKA DNI TEMU DOWIEDZIAŁAM SIĘ O KSIĄŻCE TRACY HOGG, CZY MOGŁABYM PROSIĆ O JEJ WERSJĘ ELEKTRONICZNĄ, Z GÓRY DZIEKUJĘ

Ostatnia edycja:
    Gość

czy mogę prosićo wersję elektroniczną Książki Tracy Hogg, właśnie kilka dni temu dowiedziałam się o niej, mój e - mail:ola.sasin@wp.pl

Ostatnia edycja:
    Gość

Pani doroto33, bardzo proszę o przesłanie ksiązki, o której tyle na tym forum. Z góry dziękuję. ang76@interia.pl

Ostatnia edycja:
    Gość

Ola ksiazka juz leci do ciebie

Ostatnia edycja:
    Gość

ANG do ciebie tez juz leci

Ostatnia edycja:
    Gość

Pani doroto33 ja też poproszę jeśli można

Pozdrawiam, Monika

msto05@interia.pl

Ostatnia edycja:
    Gość

Jasne juz sie robi

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje