Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Zostałam mamą

(4)

Nie wiesz jak radzić sobie z maluszkiem? A może masz doświadczenia jako Mama i chcesz podzielić się nimi? Ta grupa to miejsce wymiany doświadczeń dla wszystkich młodych mam.

Temat: krwawienie podczas brania tabletek azalia (2)

• 10.09.2012 18:23:37

mam pytanie odnośnie stosowania tabletek antykoncepcyjnych dla kobiet karmiących azalia. zaczęłam brać pierwsze opakowanie i w czwartym dniu ich stosowania dostałam okres. na początku był bardzo obfity, potem coraz mniej, na jeden dzień nawet zaniknął, ale znowu się pojawił i tak trwa już 9 dni...czy to normalne.na opakowaniu było napisane że może pojawić się krwawienie, ale czy okres trwający tak długo to normalne? cały czas biorę tabletki azalia. pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź . Aneta

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.09.2012 07:37:47

Myślę, że jeśli dalej będzie trwał to zgłoś się do lekarza. NIby mogą wystąpić takie rzeczy, ale lepiej to kontrolować. Pozdrawiam

Zobacz inne dyskusje

• beatka2117
    Witam drogie mamy mam do was pytanie czytałam już dużo na ten temat ale jak...
  • milamanila
    Świeże mamusie - jak to jest u Was ? Mi dość długo zajęło...
  • kirzenska
    Drogie Panie zapraszam do dyskusji na temat karmienia piersią. Do jakiego okresu najlepiej...
  • Mam 18 lat, na świeta byłam u cioci w holandii ( całą rodziną),...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0237_IMG_0019-W300H200.jpgFot. medforumIV Światowy Dzień FAS w Polsce.
    Trzy lata temu, 9 września 2001 roku Oddział Śląski...
    Twoja sugestia