Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Karmienie niemowląt

(4)

Tutaj możesz podyskutować o sposobach karmienia niemowląt: piersią, butelką czy włączaniu do diety innych produktów. Masz pytania, porady, sugestie - napisz tutaj.

Temat: Jakie mięso? (2)

 • Jakie mięso?
  06-09-2012 13:39:12

  Wiele się mówi o mięsie z królika, że jest najlepsze i najzdrowsze dla małych dzieci. Jest to drogie mięso i nie stać mnie jego regularny zakup. Które mięso z drobiu poleca Pani najbardziej? Czy kurczak czy indyk, a może coś innego.

  Serdecznie pozdrawiam Wiolletta, mama 1,5 Kamilki

 • Reklama

 • Jakie mięso?
  Ekspert na forum
  06-09-2012 13:56:47

  Dzień dobry, mięso królika jest faktycznie polecane w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Jest ono stosunkowo trudno dostępne, dlatego wtedy można kupować gotowe produkty zawierajęce ten typ mięsa np. Ziemniaczki z fasolką i królikiem HiPP. Jednak w przypadku półtorarocznego malucha można podawać już różne gatunki mięs. Może to być jak najbardziej kurczak czy indyk, ale również cielęcina, schab czy chuda wołowina. Różnorodność jest zalecana.

  Pani Izabela Wójcik, specjalista Serwisu dla Rodziców firmy HiPP, od wielu lat swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera młodych rodziców udzielając porad z zakresu żywienia niemowląt i małych dzieci. Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek.

  www.hipp.pl

  Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

 • Śluzowate, pieniste kupki WitamJestem mamą 10 tygodniowej Zuzi, która od początku robi wodniste,...
 • Jadlospis rocznego dziecka Witam, chcialaby dowiedziec sie czy odpowiednio karmie mojego rocznego synka. Mianowicie: 7:00...
 • Ekologologiczne słodycze Znalazłam ostatnio fajny sklep z certyfikowanymi, ekologicznymi produktami dla dzieci i...
 • Mleko modyfikowane bardzo się pieni Witam, karmię moją córkę (ma dwa miesiące) mlekiem modyfikowanym...
 • Polecamy

  http://static2.medforum.pl/cache/logos/15nk0081rf_kobieta_niemowle_dziecko_karmienie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWitamina K - jaką dawkę podać...
  Każdy noworodek po urodzeniu powinien otrzymać jedną dawkę...
  Twoja sugestia