Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Karmienie niemowląt

(4)

Tutaj możesz podyskutować o sposobach karmienia niemowląt: piersią, butelką czy włączaniu do diety innych produktów. Masz pytania, porady, sugestie - napisz tutaj.

Temat: Jakie mięso? (2)

• 06.09.2012 13:39:12

Wiele się mówi o mięsie z królika, że jest najlepsze i najzdrowsze dla małych dzieci. Jest to drogie mięso i nie stać mnie jego regularny zakup. Które mięso z drobiu poleca Pani najbardziej? Czy kurczak czy indyk, a może coś innego.

Serdecznie pozdrawiam Wiolletta, mama 1,5 Kamilki

• Ekspert na forum
    06.09.2012 13:56:47

Dzień dobry, mięso królika jest faktycznie polecane w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Jest ono stosunkowo trudno dostępne, dlatego wtedy można kupować gotowe produkty zawierajęce ten typ mięsa np. Ziemniaczki z fasolką i królikiem HiPP. Jednak w przypadku półtorarocznego malucha można podawać już różne gatunki mięs. Może to być jak najbardziej kurczak czy indyk, ale również cielęcina, schab czy chuda wołowina. Różnorodność jest zalecana.

Pani Izabela Wójcik, specjalista Serwisu dla Rodziców firmy HiPP, od wielu lat swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera młodych rodziców udzielając porad z zakresu żywienia niemowląt i małych dzieci. Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek.

www.hipp.pl

Zobacz inne dyskusje

• magida
    witam,nie wiem czy to dobre określenie, mój 7 miesięczny synek, gdy...
  • anonymous
    Przeczytaj komentowaną poradę: Mleko kozie u dziecka z alergiąSłyszałam...
  • anonymous
    Przeczytaj komentowany artykuł: Wpływ karmienia naturalnego na ciśnienie...
  • helenka123
    Przeczytaj komentowaną poradę: Probiotyki jako suplement dietyOstatni...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0065215_kobieta_brzuch_ciaza_piersi_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZapotrzebowanie, źródło występowania...
    Współczesne kobiety często odżywiają się nieregularnie i...
    Twoja sugestia