Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Karmienie niemowląt

(4)

Tutaj możesz podyskutować o sposobach karmienia niemowląt: piersią, butelką czy włączaniu do diety innych produktów. Masz pytania, porady, sugestie - napisz tutaj.

Temat: Jakie mięso? (2)

 • 06-09-2012 13:39:12

  Wiele się mówi o mięsie z królika, że jest najlepsze i najzdrowsze dla małych dzieci. Jest to drogie mięso i nie stać mnie jego regularny zakup. Które mięso z drobiu poleca Pani najbardziej? Czy kurczak czy indyk, a może coś innego.

  Serdecznie pozdrawiam Wiolletta, mama 1,5 Kamilki

 • Reklama

 • Ekspert na forum
  06-09-2012 13:56:47

  Dzień dobry, mięso królika jest faktycznie polecane w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Jest ono stosunkowo trudno dostępne, dlatego wtedy można kupować gotowe produkty zawierajęce ten typ mięsa np. Ziemniaczki z fasolką i królikiem HiPP. Jednak w przypadku półtorarocznego malucha można podawać już różne gatunki mięs. Może to być jak najbardziej kurczak czy indyk, ale również cielęcina, schab czy chuda wołowina. Różnorodność jest zalecana.

  Pani Izabela Wójcik, specjalista Serwisu dla Rodziców firmy HiPP, od wielu lat swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera młodych rodziców udzielając porad z zakresu żywienia niemowląt i małych dzieci. Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek.

  www.hipp.pl

  Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

 • julkaczarnulka176
  Proszę o opinię... Chciałabym się zapytać czy prawidłowo karmie moją córę...
 • Komentarze do: Ostre objawy alergii na ryż u 11-miesięcznej dziewczynki Mój synek też niestety ma alergię na ryż, możecie o tym...
 • Zła dieta 11 miesięcznego bobasa Lenka urodziła się w 28 tyg i ważyła 915gramCo do diety wygląda to...
 • Jadlospis rocznego dziecka Witam, chcialaby dowiedziec sie czy odpowiednio karmie mojego rocznego synka. Mianowicie: 7:00...
 • Polecamy

  http://static2.medforum.pl/cache/logos/03_02_2010_IMG_4900-W300H200.jpgFot. medforumBulimia psychiczna: Czy mnie to...
  Leczenie bulimii bywa bardzo trudne, pomimo iż pacjentka...
  Twoja sugestia