Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Przypadki pediatryczne

(3)

Możecie tu rozmawiac na temat różnych przypadków pediatrycznych, które przytrafiły się Waszym dzieciom.

Temat: Częste budzenie się w nocy z płaczem u 11 miesięcznego dziecka (5)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    30-01-2006 15:07:00

Moja córeczka budzi się kilka razy każdej nocy z głośnym płaczem i potem muszę ją bardzo długo lulać, żeby znowu zasnęła. Dodam jeszcze, że zwykle po kąpieli i snem podaję jej dwei krople wit. D i cztery krople Cenion Multi. Karmię ją jeszcze piersią i również biorę witaminy dla kobiet karmiących. W nocy córeczka je bardzo często z piersi, co godzinę, co dwie. Czy ten nocny płacz może być efektem przedawkowania witamin? Bo przy dziennych, dwugodzinnych drzemkach nic takiego się nie dzieje - śpi spokojnie, budzi się na moment, żeby zjeść i śpi nadal. A może to wplyw telewizora? Ona uwielbia reklamy i Teletubisie, na inne programy nie zwraca uwagi. Bardzo proszę o odpowiedź.

pozdrawiam
    [addsig]

Ostatnia edycja: 30-01-2006 15:07:00

Sophie

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    31-01-2006 14:34:00

Mój ośmiomiesięczny synek też dost.2 krolpe wit.d3,5 kropli cebionu-multi i ja również biorę witaminy dla matek karmiących i karmię piersią,zwłaszcza w nocy.Synek również wybudza się czasami w nocy z przerazliwym płaczem,czasem kilka razy,a czasami śpi jak aniołek.Lekarz powiedział,że to może być przyczyną wyrzynania się ząbków i chyba miał rację.Także wydaję mi się,że to jest najbardziej prawdopodobne,a nie to,że przedawkowała Pani witaminy,bo witaaminy podawane są w odpowiednich dawkach.Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 31-01-2006 14:34:00

Kama2080

• Początkująca
    30-01-2007 12:42:00

Moja roczna córeczka od jakiegoś czasu również śpi bardzo niespokojnie, budzie się często w nocy z płaczem.... Potrafi ją wybudzić nawet najmniejszt szelest, dodam że wcześniej spała pięknie i nic jej nie przeszkadzało. Podejrzewam,że idą kolejne ząbki -tym razem już trójki. Zazwyczaj pomaga Vigantol - polecam, naprawdę po zaaplikowaniu czopka dziecko śpi spokojnie całą noc.

Napewno to nie jest efekt podawania witamin wieczorową porą....

pozdrawiam

Ostatnia edycja: 30-01-2007 12:42:00

Madzia75

• Forumowiczka
    30-01-2007 13:21:00

takie małe dzieci odreagowują często przeżycia dnia codziennego właśnie w nocy, teletubisie na pewno nie szkodzą a reklamy wszytko zalezy ile ogląda tej telewizji w ciągu dnia, ja mam 3,5 letnią córke i też płacze w nocy aktualnie bo coś jej sie śni, wasze dzieci też na pewno śnią, a i zęby najbardziej dają się we znaki w nocy

Ostatnia edycja: 30-01-2007 13:21:00

agnieszkal

• Reklama

• Początkująca
    02-02-2007 10:55:00

Do madzi75 : chyba pomyliłas nazwe leku. Vigantol to witamina d3-w kroplach. Moze chodzi o Viburkol? Faktycznie jest w czopkach, jest to lek homeopatyczny polecany przy bólach brzuszka, ząbkowaniu itp.

Co do dzieciaczków, to tez sadze, ze chodzi albo o zabkowanie, albo o nadmiar wrażeń i emocji. Nocne niepokoje sa najprawdopodobniej ich odreagowaniem. Moze pomóc herbatka z melisy albo wlasnie Viburkol!

Pozdrawiam serdecznie,

[addsig]

Ostatnia edycja: 02-02-2007 10:55:00

Anna

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Mój trzylatek kaszle od ok. miesiąca. Zaczęło się od kataru...
  • monikaNina
    Proszę o pomoc córka na 4 msc. I obwód głowy 42cm, wynik Usg : tkanka...
  • przemek1983
    Witam, czytam różne wpisy ale prosiłbym o interpretacje wyników USG...
  • dominikah
    Witam, moja 5,5 miesieczna corka od 2 tygodni ma problemy z brzuszkiem. W kupce normalnego...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon154026_kobieta_tragedia_smierc_dziecko_mis_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesGdy dzieci rodzą dzieci: trudna...
    Marta lat 15 i 3 miesiące, hospitalizowana na oddziale nefrologii...
    Twoja sugestia