Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Przypadki pediatryczne

(3)

Możecie tu rozmawiac na temat różnych przypadków pediatrycznych, które przytrafiły się Waszym dzieciom.

Temat: Co zamiast mleka? (1)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    27-03-2006 16:37:00

Mam taki problem. Mój synek ma 13 miesiecy.Chciałabym już przestć karmić go piersią, ale synek nie chce pić mleka modyfikowanego, ani kaszek, ani serków, ani żadnych innych przetworów z mleka. Je oprocz mojego pokarmu tylko obiadki, ewentualnie jakieś kanapeczki. Owoców tez nie chce.Karmienie chciałabym zakonczyć, bo jestem zmeczona nocnym wstawaniem(niestety synek budzi sie w nocy, czasami nawet 3 razy i domaga sie piersi, nie pomaga pojenie go), pozatym chciałabym wrocic do pracy. Boje sie go w takiej sytuacji zostawić pod opieka kogos obcego, bo jak nie bedzie chciał nic jeść?Nie wiem juz co robić? W jaki sposób oduczyć dziecko ssania piersi, i co mozna mu podawac zamiast mleka? Czy same zupki i obiadki wystarcza?Bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 27-03-2006 16:37:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• graza836
    Wątek: katar
    Witam moja 5 letnia córka boryka się z zielonym katarem nic z dostępnych...
  • ania0188
    Witam, obcnie mieszkamy za granicą. Właśnie wróciliśmy z...
  • malenstwo19861
    Witammój 3 letni synek od 1,5 tygodnia choruje na ospe. Przebiega ona w miare...
  • Witam,moje dziecko3 latka mialo zaparcia,dostal czopek..tak to przezyl ze bylo jeszcze...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MKP01362-W300H200.jpgFot. ojoimagesWpływ reklam na potrzeby i...
    To, że reklamy oddziałują nie tylko na dorosłych, ale także na...
    Twoja sugestia