Serwisy Medforum

Forum: Przypadki pediatryczne

(3)

Możecie tu rozmawiac na temat różnych przypadków pediatrycznych, które przytrafiły się Waszym dzieciom.

Temat: Co zamiast mleka? (1)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • Co zamiast mleka?
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Mam taki problem. Mój synek ma 13 miesiecy.Chciałabym już przestć karmić go piersią, ale synek nie chce pić mleka modyfikowanego, ani kaszek, ani serków, ani żadnych innych przetworów z mleka. Je oprocz mojego pokarmu tylko obiadki, ewentualnie jakieś kanapeczki. Owoców tez nie chce.Karmienie chciałabym zakonczyć, bo jestem zmeczona nocnym wstawaniem(niestety synek budzi sie w nocy, czasami nawet 3 razy i domaga sie piersi, nie pomaga pojenie go), pozatym chciałabym wrocic do pracy. Boje sie go w takiej sytuacji zostawić pod opieka kogos obcego, bo jak nie bedzie chciał nic jeść?Nie wiem juz co robić? W jaki sposób oduczyć dziecko ssania piersi, i co mozna mu podawac zamiast mleka? Czy same zupki i obiadki wystarcza?Bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam

Ostatnia edycja:
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź
Zobacz inne dyskusje