Zaloguj
Reklama

Forum: Pediatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA. (9)

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  MOTTO: OSTEOPOROZA, CUKRZYCA typu 2, otyłość, nie !!; MEDYCYNA, wiedza, tak !!

  2. TEMAT.
  Przepis: WZORCOWY wypieku CHLEBA na OSTEOPOROZĘ (mini chlebki).

  SKŁAD: CHLEB typu KR-IRL, oraz zmielone kręgosłupy i ości; czyli całe __SZKIELETY RYB.

  Po zjedzeniu: __ryby wędzonej, gotowanej, pieczonej pozostawiamy kręgosłup i ości, które myjemy w ciepłej wodzie i następnie suszymy. Po osuszeniu całość mielimy w mikserze celem uzyskania proszku. Tak rozdrobnione szkielety ryb wsypujemy do ugotowanej masy z kaszy jaglanej i ryżu, mieszamy a następnie pieczemy tj. __REALIZUJEMY znany wszystkim przepis na wykonanie; __CHLEBA typu KR-IRL, zgodnie
  z oryginalną recepturą ze strony internetowej.

  P. S. Najwięcej wapnia jest w szprotkach np. wędzone 1400 j. m., mleko tylko 120 j. m., jogurty 120-170 j. m.
  __CHLEB na OSTEOPOROZĘ: wapnia zawiera ok. 1400-4500 j. m. w zależności od ilości suchej masy sproszkowanych szkieletów ryb, dodanych do chleba. Ilość wapnia w tym przypadku może być imponująca.

  Całościowy plan odżywiania własnego organizmu kreujemy, co OCZYWISTE w oparciu o produkty zawarte
  w zamieszczonych tabelach wg prozdrowotnej, odchudzającej klasyfikacji tzw.
  __ INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu.

  Zobacz też:
  __Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
  W tej publikacji umieszczono kompletne tabele z produktami, które szeregują wartościowość wg IŻ produktu.
  P. S. Rozdział R33 zawiera zestaw ćwiczeń na __MIĘŚNIE OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, które
  w praktycznej, indywidualnej realizacji, finalnie rozwiązują problem BÓLÓW KRĘGOSŁUPA u człowieka.

  Autor: INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie.
  Wydawca: Wydawnictwo Naukowe INSTYTUTU IRL KRAKÓW
  __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
  __ADRES_______: www.***/

  Gloria ROBB, London

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  AKTUALIZACJA 2010/2011.

  CHLEB na OSTEOPOROZĘ. ZDROWIE i ENERGIA. (antycukrzycowy).
  2. TEMAT.
  Przepis: WZORCOWY wypieku CHLEBA na OSTEOPOROZĘ (mini chlebki). ***

  SKŁAD: CHLEB typu KR-IRL, (tj. kasza, ryż itd.) oraz zmielone kręgosłupy i ości; czyli całe SZKIELETY RYB.

  PO ZJEDZENIU RYBY WĘDZONEJ, GOTOWANEJ, TAKŻE PIECZONEJ:
  Pozostawiamy kręgosłup i ości, które myjemy w ciepłej wodzie i następnie suszymy. Po wysuszeniu całość mielimy w mikserze uzyskując sproszkowaną masę.

  Tak rozdrobnione szkielety ryb wsypujemy do ugotowanej masy z kaszy jaglanej i ryżu, mieszamy a następnie pieczemy tj. realizujemy znany wszystkim przepis na wykonanie; CHLEBA typu KR-IRL, zgodnie z oryginalną recepturą ze strony internetowej.

  P. S. NAJWIĘCEJ WAPNIA JEST W SZPROTKACH:
  Np. wędzone 1400 j. m., mleko tylko 120 j. m., jogurty 120-170 j. m. CHLEB na OSTEOPOROZĘ: wapnia zawiera ok. 1400-4500 j. m. w zależności od ilości suchej masy sproszkowanych szkieletów ryb, dodanych do chleba. Ilość wapnia w tym przypadku może być imponująca.

  Całościowy plan odżywiania własnego organizmu kreujemy, co OCZYWISTE wybierając produkty zawarte w tabelach sklasyfikowanych wg prozdrowotnej, odchudzającej identyfikacji tzw. INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu. ***

  KONKLUZJA finalna:
  Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL, również CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

  ZOBACZ TEŻ;
  Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
  W tej publikacji umieszczono kompletne tabele z produktami, które szeregują wartościowość wg IŻ produktu.
  P. S. Rozdział R33 zawiera zestaw ćwiczeń na MIĘŚNIE OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, które w praktycznej, indywidualnej realizacji, finalnie rozwiązują problem BÓLÓW KRĘGOSŁUPA u człowieka.

  AUTOR: INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie.
  Wydawca: Wydawnictwo Naukowe INSTYTUTU IRL KRAKÓW ***
  Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
  ADRES_______: www.***/

  Anita ROBB, Gdańsk

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  OSTEOPOROZA. Można ją POKONAĆ !!
  BH.302.
  MOTTO: WAPNIEM powinniśmy zwyciężyć tę chorobę. ***

  KONCENTRACJA NATURALNEJ ENERGII ORAZ WAPNIA W ILOŚCI IMPONUJĄCEJ; TO TZW. CHLEB NA OSTEOPOROZĘ:
  Ugotuj i upiecz koniecznie, ponad 4500 j. m. wapnia. Zwiększamy gęstość kości i ich odporność na złamania.

  SKŁADNIKI TO, CHLEB TYPU KR-IRL; ORAZ ZMIELONE KRĘGOSŁUPY I OŚCI:
  Czyli całe SZKIELETY RYB. Skuteczne i działa. To kłopot, że nie kupisz tego chleba, nikt go nie piecze, nikt na nim nie zarabia, ale samemu upiec WARTO !! Odnośnie konsumpcji to ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

  TAKIE ODŻYWIANIE NIE JEST DROGIE, A WRĘCZ WYJĄTKOWO TANIE:
  Koszt 1 szt. mini chlebka to 15-20 groszy czyli całodzienne wyżywienie 1 osoby nie przekroczy 2,00 zł. Zjadamy mniej droższych produktów, a to dlatego; że CHLEB typu KR-IRL, syci niewyobrażalnie przez 4-5 godz. Eliminuje skutecznie tzw. wilczy głód, gwarantując przy tym odżywienie biologicznie WZORCOWE.

  WAŻNE:
  GLUKOZA naturalna; to ryż, wszystkie kasze, owoce, warzywa. Logika myślenia, postęp, spokój. Również produkty zalecane i dozwolone wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. GLUKOZA nienaturalna; to mąka, cukier. Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość. ***

  KONKLUZJA finalna:
  Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL, również CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

  R E F L E K S J A:
  INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze.
  IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

  ZOBACZ TEŻ; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
  Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. ***
  Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
  ADRES_______: www.instytutirl.com.pl/

  BH.302.
  ENGLISH VERSION_______: www.instytutirl.com.pl/index9.php

 • Reklama
 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  KASZA. DIETA. INDEKS GLIKEMICZNY. IG TO BŁĘDY.

  BH.220.
  MOTTO: Kasza, to oczywistość !! ***

  WIKIPEDIA:
  Kasza, jadalne nasiona zbóż, często w postaci lekko rozdrobnionej (lecz nie tak bardzo jak mąka) lub tylko pozbawionej twardej łuski. Od wieków używane jako jeden z podstawowych składników kulinarnych w wielu kuchniach świata. Dzięki wysokiej zawartości skrobi posiadają wysoką wartość odżywczą. W kuchni polskiej aż do czasów potopu szwedzkiego rozmaite kasze stanowiły podstawę wyżywienia większości populacji.
  Znane są różne rodzaje kasz: kasza gryczana, kasza jaglana, kasza jęczmienna (m.in. pęczak, kasza perłowa), kasza kukurydziana, kasza manna, quinoa (kasza z nasion komosy ryżowej uprawianej m.in. w Peru i Ekwadorze), kasza z pszenicy na kutię. Za kaszę uznaje się czasem tradycyjny kuskus.

  IRL KRAKÓW:
  Kasza jaglana gotowana podnosi poziom cukru po spożyciu ok. 14-23% wzrostu, na ok. 1,5 godz.. Wchłania się szybko. Zawiera skrobię, ryż też, a mimo to kasza jaglana wchłania się już po 15 minutach, tj. mamy ten największy wzrost, a w ryżu po 60 minutach. Wzrosty po spożyciu: kasza jęczmienna ok. 4-8%, kasza gryczana ok. 9-18%, kasza manna ok. 10%, kasza kuskus ok. 22%. Wymienione KASZE zawierają w swoim składzie b. DUŻO węglowodanów i są to tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu, czyli wzrost poziomu cukru we krwi po ich spożyciu, nigdy nie przekracza: 26% wzrostu. Każdy kto zechce, może sobie te wzrosty sprawdzić własnym glukometrem i nie jest to trudne !! Wobec tego kasza powinna być jako produkt żywieniowy; ZALECANA lub DOZWOLONA. Odnośnie konsumpcji to ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

  PUENTA:
  KASZA, to produkt najwyższej wartości odżywczej, a więc biologiczne realia !! ***

  NIEPRAWDY BIOLOGICZNE ORAZ PUSTE FRAZESY:
  O kaszy i nie tylko o kaszy, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książkę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!

  GOŁYM OKIEM WIDAĆ, ŻE CI SPECJALIŚCI OD IG, CYNICZNIE I BEZCZELNIE:
  Potwierdzają nieprawdy biologiczne, które sami głoszą OŚMIESZAJĄC się przy tym skutecznie.

  PRZECIEŻ DO NICH, NIE MOŻESZ ZADZWONIĆ, BO NIE MA GDZIE:
  Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego !? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym naukowym reżimom czyli lekko, łatwo mówią prawdy biologiczne, które zbadali. Warto !!

  CHLEB TYPU KR-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
  80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU ŻYWIENIOWEGO.

  ZOBACZ TEŻ; CHLEB na OTYŁOŚĆ-IRL.
  Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. ***
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
  Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
  ADRES_______: www.instytutirl.com.pl/

  BH.220.
  ENGLISH VERSION_______: www.instytutirl.com.pl/index9.php

  Biologia, medycyna.

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  M. MONTIGNAC, BYŁ POLITOLOGIEM, NIE CHIRURGIEM; JEDNAK TAK !!

  MM.2.
  MOTTO: TRAGIFARSA dla otyłych, i NIELOGICZNIE myślących !! ***

  PODAWANIE TZW. INDEKSU GLIKEMICZNEGO W STOSUNKU DO OK. 30% PRODUKTÓW, TO ZWYCZAJNE BŁĘDY MERYTORYCZNE:
  Nieprawdy biologiczne, lub raczej prostackie i bezczelne oszustwo wobec łaknących prawdziwej wiedzy otyłych Polaków.

  TEN OSZUKAŃCZY PROCEDER JEST KPINĄ Z INTELIGENCJI WSPÓŁCZESNEGO CZŁOWIEKA !!
  Wobec POLAKÓW są to w NAJwyższym stopniu NIEuczciwi, NIKczemni propagatorzy KŁAMSTW, którzy będą postawieni przed SĄDEM.

  CI PROPAGATORZY TZW. IG, KŁAMIĄ:
  Najzwyczajniej przyczyniając się do wzrostu zachorowań na CUKRZYCĘ TYPU 2, również szerzenia się PLAGI OTYŁOŚCI, a nie wykonywali najprostszych nawet badań medycznych (elementarne analizy laboratoryjne) i rozpowszechniają pseudo reguły, które nijak nie odnoszą się do rzeczywistości wykreowanej na naszej planecie przez miliony lat; procesem o nazwie życie organizmów żywych. Gołym okiem widać, że Ci SPECJALIŚCI od IG, cynicznie i bezczelnie potwierdzają Nieprawdy BIOLOGICZNE, które sami głoszą OŚMIESZAJĄC się przy tym skutecznie.

  DOPIERO ZAZNAJOMIENIE SIĘ Z TABELAMI IŻ:
  Produktów sklasyfikowanych w oparciu o wartości liczbowe jako tzw. Indeks Żywieniowy tj. IŻ produktu, stanowi spójne kompendium wiedzy dającej finale rozwiązania w zakresie zwalczania obu chorób.

  TZW. INDEKS GLIKEMICZNY, KTÓRYM TO POLACY SĄ OKŁAMYWANI:
  Przez ten IG tyją i zaczynają mieć cukrzycę; cała prawda o tym fałszywym i błędnym przekazie została zdemaskowana w książce, pt. PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Rozdział nr R46: 5 stron merytorycznego tekstu, oraz dużo przykładów.

  WAŻNE:
  Naukowcy z IRL KRAKÓW, powinni przy każdej książce w całym Internecie (opinie, recenzje), w każdej księgarni w której są książki o IG wpisać komentarz pokazujący prawdy biologiczne, które zbadali, ale również powinni opisać przy każdej książce z IG, dlaczego Polacy tyją i zaczynają mieć cukrzycę, a powodem jest dostosowanie jadłospisu do tabel z tzw. Indeksem Glikemicznym, pełnych błędów merytorycznych i NIEPRAWD biologicznych. ***

  WG TEGO IG, TO PO CZEKOLADZIE 70% CACAO:
  Się CHUDNIE, a nadmiar tłuszczu z żółtego sera i szynki wieprzowej organizm człowieka WYDALA zgodnie z tą bzdurną i nieprawdziwą teorią. Produkty o niskim IG (w tabelach masa błędów) z tłuszczem można spożywać bez ograniczeń. Pytanie zasadnicze: błazenada czy celowe i świadome OSZUSTWO ?! Ludzie którzy opracowali tabele IG nie mieli w ręku glukometru i nie czytali książek biologicznych ze szkoły podstawowej (biologia z 4 klasy).

  PRZEKAZ JAKO OSZUKAŃCZY PROCEDER:
  O tzw. indeksie glikemicznym nadaje się, aby zgłosić sprawę do Prokuratury i to natychmiast, a nie żeby Polacy tracili zdrowie. Musimy mieć świadomość Kto do nas o tym IG pisze; to ANONIMOWI oszczercy kryjący się za swoją PODŁOŚCIĄ.

  KAŻDY ZATEM, TAK JAK NASZA WYBITNA ARTYSTKA PANI URSZULA DUDZIAK:
  W telewizji TVN poinformowała, powinien się zaznajomić z tabelami tzw. Indeksu Żywieniowego, tj. IŻ produktu; oraz upiec sobie CHLEB typu KR-IRL, o którym Ona mówiła: OBYWATEL ŚWIATA, co oczywiste przecież.

  CHLEB TYPU KR-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
  80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU ŻYWIENIOWEGO.

  R E F L E K S J A:
  INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze.
  IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

  ZOBACZ TEŻ; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
  Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. ***
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
  Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
  ADRES_______: www.instytutirl.com.pl/

  MM.2.
  ENGLISH VERSION_______: www.instytutirl.com.pl/index9.php

  Biologia, medycyna.

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  AKTUALIZACJA 2012.

  CHLEB NA OSTEOPOROZĘ-IRL. DUŻA ENERGIA: ANTYCUKRZYCOWY. ♥♥♥♥♥

  2.TEMAT.
  PRZEPIS: WZORCOWY WYPIEKU CHLEBA NA OSTEOPOROZĘ-IRL (MINI CHLEBKI). ***

  SKŁAD: CHLEB TYPU KR-IRL, (TJ. KASZA, RYŻ ITD.) ORAZ ZMIELONE KRĘGOSŁUPY I OŚCI:
  Czyli całe SZKIELETY RYB.

  PO ZJEDZENIU RYBY WĘDZONEJ, GOTOWANEJ, TAKŻE PIECZONEJ:
  Pozostawiamy kręgosłup i ości, które myjemy w ciepłej wodzie i następnie suszymy. Po wysuszeniu całość mielimy w mikserze uzyskując sproszkowaną masę. Tak rozdrobnione szkielety ryb wsypujemy do ugotowanej masy z kaszy jaglanej i ryżu, mieszamy a następnie pieczemy tj. realizujemy znany wszystkim przepis na wykonanie; CHLEBA typu KR-IRL, zgodnie z oryginalną recepturą ze strony internetowej.

  P. S. NAJWIĘCEJ WAPNIA JEST W SZPROTKACH:
  Np. wędzone 1400 j. m., mleko tylko 120 j. m., jogurty 120-170 j. m. CHLEB na OSTEOPOROZĘ-IRL: wapnia zawiera ok. 1400-4500 j. m. w zależności od ilości suchej masy sproszkowanych szkieletów ryb, dodanych do chleba. Ilość wapnia w tym przypadku może być imponująca.

  CAŁOŚCIOWY PLAN ODŻYWIANIA WŁASNEGO ORGANIZMU KREUJEMY, CO OCZYWISTE:
  Wybierając produkty zawarte w tabelach sklasyfikowanych wg prozdrowotnej, odchudzającej identyfikacji tzw. INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu. ***

  KONKLUZJA finalna:
  Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL, również CHLEB na OSTEOPOROZĘ-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

  CHLEB NA OSTEOPOROZĘ-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
  80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU ŻYWIENIOWEGO.

  CHLEB NA OSTEOPOROZĘ-IRL, MOŻNA PAKOWAĆ PRÓŻNIOWO:
  Np. po 3 szt. jest on wówczas przydatny do spożycia przez PONAD 1 ROK. Energia biologiczna tj. 80% ENERGII (niskie węglowodany), na tzw. TRASY, wycieczki, dalekie wyjazdy czyli: LOGICZNA, ZDROWOTNA KONIECZNOŚĆ. Również AKCJE POMOCY HUMANITARNEJ !!

  ZOBACZ TEŻ;
  Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. ***
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. W tej publikacji umieszczono kompletne tabele z produktami, które szeregują wartościowość wg IŻ produktu. P. S. Rozdział R33 zawiera zestaw ćwiczeń na MIĘŚNIE OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, które w praktycznej, indywidualnej realizacji, finalnie rozwiązują problem BÓLÓW KRĘGOSŁUPA u człowieka.

  AUTOR: INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie.
  Wydawca: Wydawnictwo Naukowe INSTYTUTU IRL KRAKÓW
  Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
  ADRES_______: www.instytutirl.com.pl/

  2.TEMAT.
  ENGLISH VERSION_______: www.instytutirl.com.pl/index9.php

  Biologia, medycyna.

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  OKRUSZKI !! DLA DZIECI, DLA SPORTOWCÓW, CHORYCH (SZPITAL), STARSZYCH (DODAJEMY DO WSZELKICH POSIŁKÓW):
  Każdy CHLEB-IRL tj. upieczone MINI CHLEBKI, mielimy (mikser) uzyskując tzw. OKRUSZKI czyli produkt biologicznie wzorcowy w praktycznej do spożycia formie. Chleb w takiej rozdrobnionej postaci jest naturalnym źródłem ENERGII dla człowieka i powinien stanowić podstawowy składnik każdego posiłku/24h. Organizm człowieka pozyskuje o 30% więcej energii, niż po spożyciu ugotowanego ryżu, co stanowi zwiększenie energetycznych możliwości życiowych dla wszystkich komórek organizmu, a w szczególności komórek nerwowych naszego mózgu. Układ immunologiczny otrzymuje dodatkową energię do walki z bakteriami, wirusami, także z komórkami nowotworowymi zwiększając szanse obronne organizmu (dużo większa energia dla białych krwinek układu odpornościowego !!).

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.
  Początkująca
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów

  Ten chleb (CHLEB NA OSTEOPOROZĘ-IRL.) to samo zdrowie: SUPER ! ♥♥♥♥♥

  Ostatnia edycja:

  REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460

 • CHLEB na OSTEOPOROZĘ. Podstawa to; ZDROWIE i SIŁA.

  CHLEB NA OSTEOPOROZĘ-IRL.
  Image

  Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje