Zaloguj
Reklama

Wideo czat z ekspertem odbędzie się w dniu 28-02-2017 o godzinie 19:30, do rozpoczęcia pozostało:

  • 0DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND

Czat z naszym ekspertem już trwa.

Przejdź do czatu z ekspertem

Sexy mama na co dzień

Autor/autorzy opracowania:


Sexy mama na co dzień
Fot. ojoimages
(4)

Każda mama po cudownym rozdziale swojego życia jakim jest ciąża i poród, oprócz wszystkiego co najlepsze dla swojej pociechy, pragnie wrócić do dawnej sylwetki.

Niestety po ciąży tu i ówdzie mamy więcej niż zazwyczaj. Jako kobiety na tle swojego wyglądu mamy małego bzika, więc zaczyna się szukanie dobrych rad na zrzucenie kilku kilogramów, kilku centymetrów w pasie i biodrach.

Niestety większość Swojego czasu poświęcamy dziecku, a resztę obowiązkom domowym, ale po niewielkim kompromisie możemy wygospodarować trochę czasu dla siebie, mąż pomoże, teściowa również, a babcie będą zachwycone spędzonym czasem z wnukiem. A mama do dzieła.

Na początek bez wychodzenia z domu możemy zafundować sobie 15 minutowy aerobik, taniec połączony z muzyką, to sama przyjemność. Mając w domu jakikolwiek sprzęt do ćwiczeń, również będzie bardzo pomocny. Nie forsując się zbytnio, codziennie możemy poćwiczyć .

Odpowiednio dobrana dieta tez będzie miała znaczenie, nie jakieś drastyczne głodówki, ale posiłki o odpowiedniej porze, porcje po względem kalorii w miarę rozsądku .

(4)
Reklama
Komentarze